Beata Mazurek z PiS
Beata Mazurek, fot. Youtube

Wygląda na to, że konflikt na linii Platforma Obywatelska – Prawo i Sprawiedliwość jeszcze bardziej się zaognia. Mocną opinię w Internecie wyraziła Beata Mazurek, eurodeputowana PiS. Jej zdaniem Koalicja Obywatelska opóźniając wybory prezydenckie chciała ugrać coś, co wszystkich, wierzących w taką wersję zdarzeń dosłownie zbulwersowało.

Mazurek ujawniła, co chciała ugrać Platforma Obywatelska?

Beata Mazurek zasiada obecnie w Parlamencie Europejskim, a w przeszłości była wicemarszałkiem Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, a także rzecznikiem prasowym Prawa i Sprawiedliwości. Polityk pokusiła się dzisiaj o mocny osąd na Twitterze, który podbija prawicowe media.

ZOBACZ!  Ohydne żarty Jakimowicza. Totalnie oderwał się od rzeczywistości?

Mazurek wpisała się w linię partyjnych kolegów, którzy winą za nieprzeprowadzenie wyborów prezydenckich w pierwszym terminie obarczają opozycję. Konkretnie chodzi o obstrukcję w Senacie Rzeczypospolitej Polskiej, którym rządzi Platforma Obywatelska i marszałek Tomasz Grodzki. Choć ostatecznie wybory zostały rozpisane i zatwierdzone na 28 czerwca, to Beata Mazurek dała kolejny pstryczek w nos politycznym oponentom.

ZOBACZ!  Trzaskowski idzie na wojnę ze Schetyną! Nie zostawił na nim suchej nitki

Tak ostro jeszcze nie było. Zdaniem posłanki do Parlamentu Europejskiego, Platforma Obywatelska swoją opieszałością chciała doprowadzić do chaosu w Państwie. Władzę miał przejąć marszałek Senatu, Tomasz Grodzki. Ten plan się jednak nie powiódł. Wpis Mazurek zaszokował Internautów, wszyscy się zastanawiają, czy to tylko polityczne bicie piany, czy jest w nim jednak prawda?

Niedawno próbowali doprowadzić do kryzysu konstytucyjnego i powierzyć Grodzkiemu pełnienie obowiązków prezydenta. Widocznie III RP podstępność, obłudę i perfidię ma już w genach – skomentowała Beata Mazurek niedawne zachowanie Platformy Obywatelskiej.

źródło: Twitter

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aleksander Kwaśniewski nie ma wątpliwości. Czy Prawo i Sprawiedliwość sfałszuje wybory?
  2. Tadeusz Rydzyk poniżył Andrzeja Dudę? Ten komentarz nie pozostawia złudzeń
  3. Tomasz Lis wyłożył karty na stół. Wyznał kogo popiera

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ