Beata Mazurek z PiS
Beata Mazurek, fot. Youtube

Wygląda na to, że konflikt na linii Platforma Obywatelska – Prawo i Sprawiedliwość jeszcze bardziej się zaognia. Mocną opinię w Internecie wyraziła Beata Mazurek, eurodeputowana PiS. Jej zdaniem Koalicja Obywatelska opóźniając wybory prezydenckie chciała ugrać coś, co wszystkich, wierzących w taką wersję zdarzeń dosłownie zbulwersowało.

Mazurek ujawniła, co chciała ugrać Platforma Obywatelska?

Beata Mazurek zasiada obecnie w Parlamencie Europejskim, a w przeszłości była wicemarszałkiem Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, a także rzecznikiem prasowym Prawa i Sprawiedliwości. Polityk pokusiła się dzisiaj o mocny osąd na Twitterze, który podbija prawicowe media.

Mazurek wpisała się w linię partyjnych kolegów, którzy winą za nieprzeprowadzenie wyborów prezydenckich w pierwszym terminie obarczają opozycję. Konkretnie chodzi o obstrukcję w Senacie Rzeczypospolitej Polskiej, którym rządzi Platforma Obywatelska i marszałek Tomasz Grodzki. Choć ostatecznie wybory zostały rozpisane i zatwierdzone na 28 czerwca, to Beata Mazurek dała kolejny pstryczek w nos politycznym oponentom.

Tak ostro jeszcze nie było. Zdaniem posłanki do Parlamentu Europejskiego, Platforma Obywatelska swoją opieszałością chciała doprowadzić do chaosu w Państwie. Władzę miał przejąć marszałek Senatu, Tomasz Grodzki. Ten plan się jednak nie powiódł. Wpis Mazurek zaszokował Internautów, wszyscy się zastanawiają, czy to tylko polityczne bicie piany, czy jest w nim jednak prawda?

Niedawno próbowali doprowadzić do kryzysu konstytucyjnego i powierzyć Grodzkiemu pełnienie obowiązków prezydenta. Widocznie III RP podstępność, obłudę i perfidię ma już w genach – skomentowała Beata Mazurek niedawne zachowanie Platformy Obywatelskiej.

źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aleksander Kwaśniewski nie ma wątpliwości. Czy Prawo i Sprawiedliwość sfałszuje wybory?
  2. Tadeusz Rydzyk poniżył Andrzeja Dudę? Ten komentarz nie pozostawia złudzeń
  3. Tomasz Lis wyłożył karty na stół. Wyznał kogo popiera

Zobacz również: