KALISZ: W centrum miasta znaleziono zwłoki młodego mężczyzny

0

Wędkarz wybrał się nad rzekę Prosna, która przepływa przez Park Miejski w Kaliszu. Policja ma pewne przypuszczenia, co do zwłok odnalezionych przez mężczyznę.

Przy zwłokach mężczyzny nie było żadnych dokumentów. Śledczy podejrzewają jednak, że znaleziono ciało zaginionego Michała z Kościelnej Wsi. Czekają na potwierdzenie ze strony rodziny.

Około godziny 14.00 policja została powiadomiona o zwłokach odkrytych w rzece Prośnie. Na miejsce przybyli policjanci oraz strażacy, którzy wyciągnęli ciało na brzeg. Prowadzone są wstępne czynności w celu identyfikacji ciała – poinformowała PAP rzeczniczka prasowa kaliskiej policji Anna Jaworska-Wojnicz.

29-latek zaginął w nocy z 5 na 6 stycznia. Bawił się wtedy w jednym z lokali w centrum Kalisza. Ostatni raz był widziany w tej samej okolicy, w której znaleziono zwłoki. Tutaj też doprowadziły psy tropiące użyte podczas ochotniczych poszukiwań zaginionego mieszkańca Kościelnej Wsi. Na rzece prowadzono też poszukiwania z użyciem sonaru oraz podwodnego robota. Wówczas jednak nie przyniosły one rezultatu.
Po zaginięciu mężczyzny, były prowadzone akcje poszukiwawcze. Używano do nich m.in. sonaru, podwodnego robota i psów tropiących. Sprawdzano również kamery monitoringu.

źródło:wp.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ