Słynna modelka zarabiała miliony. Teraz jest bezdomną, gdyż oszukał ją mąż

1

Nastasia Urbano, 57-letnia obecnie Hiszpanka, w latach 80. była modelką, która regularnie pojawiała się na okładkach „Vogue’a”, brała udział m.in. w kampaniach Revlon i Yves Saint Laurent. Oszukana przez męża od lat żyje na ulicy. Gdy historię byłej modelki opisał hiszpański dziennik „el Periodico”, internauci zorganizowali zbiórkę pieniędzy, a koledzy z branży obiecują pomoc w powrocie do pracy.

Przez ponad trzy lata zarabiała milion dolarów rocznie za jedyne 20 dni pracy. Imprezowała i przyjaźniła się z takimi gwiazdami, jak Melanie Griffith, Don Johnson, Jack Nicholson, Andy Warhol, Roman Polański, Harrison Ford i Madonna.

Jak przyznaje nie była gotowa na taki sukces: nadużywała alkoholu, brała narkotyki. Gdy wyszła za mąż wiele w jej życiu się zmieniło.

– Płacił za wszystko moimi pieniędzmi. Już po dwóch dniach znajomości chciał, bym kupiła mu BMW. I ja głupia podpisałam czek. Byłam zakochana – wspomina była modelka.

Mężczyzna nakłonił Urbano do przelania na jego konto wszystkich pieniędzy. Posłuchała i została z niczym. W końcu mąż odszedł od niej, zabierając cały majątek. – Zostałam jedynie z ubraniami, które miałam na sobie – mówi.

Wpadła w depresję, od kilkunastu lat żyje na ulicy.

– Chcę żyć, a nie tylko egzystować. Jestem zmęczona ciągłym proszeniem o pieniądze. Wszyscy bliscy odeszli ode mnie. Wszyscy mnie zostawili, ale ja się nie dziwię temu. Chcę, żeby jeszcze kiedyś dzieci zobaczyły, że wszystko u mnie dobrze – przekonuje.

Gdy dziennik opisał jej historię, Nastasią zainteresowały się inne osoby ze świata mody.

– Ubrano wciąż może dać wiele środowisku związanemu z modą, np. prowadzić konferencje czy wystąpienia na temat mody. Jestem gotowy skontaktować się z nią oraz porozmawiać z fotografami i agencjami, by mogła wrócić do pracy – powiedział były model, Hernando Herrera.

– Ta historia jest dla mnie szokująca. Nikt o tym nie miał pojęcia. Ona była boginią –  dodała była modelka, Ruth Schuler.

el Periodico/polsatnews

1 KOMENTARZ

  1. Takie życie, jak w twoje życie wlezie świnia, to musi nabrudzić. A jeśli ktoś jest mądry, to w takiej sytuacji jak ta modelka, zawiera intercyzę. Faceci mają to do siebie, że często, gęsto lecą na kasę takich dziewczyn, robią sprytny myk finansowy i ograbiają je.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ