Auto z nastolatkami spadło z mostu

0

Do groźnego zdarzenia doszło w nocy  z soboty na niedzielę w miejscowości Koszarsko (woj. lubelskie). Osobowy ford spadł z mostu. W wyniku tego wypadku poważnych obrażeń doznała 16-letnia pasażerka. Jak się okazało, kierujący pojazdem zbiegł z miejsca zdarzenia przed przyjazdem Policji.

W niedzielę przed południem policjanci zatrzymali mężczyznę. Jest nim 17-letni mieszkaniec pow. janowskiego. Policjanci wykonują z jego udziałem czynności procesowe.

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedzielę w nocy, przed godziną 2:00 w miejscowości Koszarsko w gm. Żółkiewka. Kierujący osobowym fordem stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierkę i spadł z mostu.

Jak ustalili policjanci, pojazdem z dyskoteki wracały trzy młode osoby. Jedna z osób podróżujących autem- 16-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego z powodu poważnych obrażeń została przewieziona do szpitala.

Policjanci ustalili, że samochodem kierował młody mężczyzna. Najprawdopodobniej utrata panowania nad pojazdem mogła być wynikiem celowego wprowadzenia forda w poślizg. Chwilę później samochód uderzył w barierkę i spadł z mostu.

Po tym zdarzeniu, kierowca miał zaproponować jednej z pasażerek, by to ona wzięła na siebie winę. Kiedy ta się nie zgodziła, uciekł przed przyjazdem Policji.

Sprawą zajmują się funkcjonariusze z krasnostawskiej komendy. Ustalili personalia kierującego pojazdem. Jest nim 17-letni mieszkaniec powiatu janowskiego.

KWP Lublin

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ