Czy Arabowie napadli na stację paliw w Ożarowie Mazowieckim?

0
fot Policja

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ożarowie Mazowieckim prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy na stacji paliw, do której doszło w dniu 4 sierpnia br. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osób mogących mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje osoby lub posiada informacje na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Kolejowej 2.

Ożarowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy na stacji paliw, do której doszło w dniu 4 sierpnia br. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osób mogących mieć związek ze zdarzeniem.

Mężczyźni mogli być narodowości arabskiej lub romskiej. Jeden był w wieku około 35 lat, miał około 180 cm wzrostu, szczupły, włosy ciemne krótkie, układające się faliście, na nosie miał założone okulary. Ubrany był elegancko w wyjściową niebieską koszulę z długim rękawem na spinki, spodnie ciemne długie. Drugi mężczyzna był trochę niższy, w wieku około 40 lat, szczupły. Ubrany był w białą koszulę z długim rękawem. Na głowie miał założoną czapkę z daszkiem typu kaszkiet. Mężczyźni posługiwali się językiem angielskim.

fot Policja

Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub posiada informacje na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Ożarowie Mazowieckim w siedzibie jednostki przy ulicy Kolejowej 2 lub telefoniczny pod numerem (22) 722 10 07. Informacje można przekazać w formie elektronicznej pisząc na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numery sprawy RSD-413/18, KP-O-KR-4798/18.

ego/ksp

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ