Ginekolog masowo gwałcił pacjentki! Jest już 19 ofiar

1

Liczba ofiar 50-letniego ginekologa Monzera M. z Zabrza rośnie. Zgłosiło się już 19 kobiet, które twierdzą, że mężczyzna wykorzystał je seksualnie. Co więcej, okazało się, że lekarz miał atakować swoje pacjentki nie tylko w prywatnym gabinecie w Zabrzu, ale także w Gliwicach i Knurowie.

Wszystkie pokrzywdzone kobiety zostały już przesłuchane przez sąd w obecności biegłego psychologa – informuje rmf24.pl. Śledczy ustalili, że lekarz dopuszczał się różnych przestępstw seksualnych wobec swoich pacjentek, część z nich zgwałcił.

Policjanci z Zabrza zajęli się sprawą wykorzystywania pacjentek przez Monzera M. po tym, jak jedna z kobiet zdecydowała się zeznawać. Okazało się, że nie tylko ona padła jego ofiarą. Wkrótce zgłosiły się kolejne cztery kobiety, które ginekolog miał wykorzystać seksualnie.

Ginekolog został zatrzymany w połowie sierpnia. Początkowo Monzer M. był jedynie objęty dozorem policyjnym. Jednak, kiedy do śledczych zaczęły się zgłaszać kolejne ofiary mężczyzny, prokuratura wystąpiła do sądu o areszt tymczasowy. Sąd przychylił się do tego wniosku.

50-letni ginekolog nie przyznaje się do winy.

Na poczet przyszłych kar i zadośćuczynienia dla pokrzywdzonych zabezpieczono 2 samochody i gotówkę. Łączna wartość zabezpieczonego mienia wynosi 90 tys. zł. Mężczyźnie grozi 12 lat więzienia.

źródło:wp.pl

1 KOMENTARZ

  1. Nie mogę w to uwierzyc. Znamy go od wielu lat. Chętnie bym pokazała co robią niektore pacjentki a potem udają pokrzywdzone. Mam nawet na to dowody. Dla dobra mojego męża nie mogę tego opublikować i szkoda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ