DD TVN 29.10.20

Oliwia Bieniuk jest świeżo upieczoną 18-nastolatką. W ostatnim wywiadzie dla Dzień Dobry TVN wyznała jakie plany wiąże ze swoją przyszłością. Rozmowę przeprowadziła Dorota Wellman, która jak sama powiedziała zna nastolatkę od urodzenia.

Jeszcze niespełna 2 tygodnie temu Oliwia Bieniuk obchodziła swoje 18-naste urodziny, co było ogromnym wydarzeniem nie tylko dla niej, ale dla polskich mediów. Teraz już nieobecna z nami mama nastolatki przekazywała jej jednak kilka cennych rzeczy. Nie tylko urodę i zapewnienie dobrej przyszłości, ale jak się okazuje i talent aktorski.

ZOBACZ TEŻ: Anna Przybylska. Gwiazdy wspominają aktorkę. To już 6 lat!

Oliwia Bieniuk w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman odwiedziła Oliwię w jej rodzinnym domu. Cały materiał z udziałem nastolatki trwa nieco ponad 6 minut. Jednak początkująca aktorka zdążyła w nim powiedzieć kilka istotnych rzeczy. Między innymi wypowiedziała się na temat swojej mamy. Mówiła jednak też o swojej przyszłości, jej planach i o maturze, które zbliża się już dużymi krokami.

Nastolatka już od kilka lat próbuje swoich sił w modelingu. Jak sama przyznaje jedną z jej pasji jest sport, „lubię dbać o swoją sylwetkę” – mówiła. Z pewnością przyda jej się to w karierze modelki. Przyznała jednak, że to aktorstwo jest na pierwszym miejscu. Po maturze ma ona plan zdawać do szkoły teatralnej.

„W sumie od dziecka chodziłam z mamą na różne plany filmowe. Wszędzie mnie zabierała i bardzo mi się to podobało. Jak poszłam do liceum to wybrałam taką klasę, która nazywa się 'teatralno-filmowa'” – tłumaczyła Oliwia skąd jej pasja do aktorstwa.

ZOBACZ TEŻ: Anna Przybylska zrobiła to tuż przed śmiercią? Zaskakujące rewelacje prasy

Wspomniała również o prezencie, który dostała od mamy na 18-urodziny. A były to perły, które – jak wspomniała – miała na swoim przyjęciu urodzinowym. Nastolatka bardzo dobrze wspominała mamę. Przyznaje, iż jest do niej podobna pod wieloma względami i jest z tego wyraźnie dumna.

„Miała przede wszystkim bardzo dobre serce. Była bardzo inteligentną kobietą. Była bardzo kulturalna, no i przede wszystkim była szalona, a to najbardziej w niej lubiłam. (…) Lubię się wygłupiać. Mama też miała taki humor, lubiła się też wygłupiać. Mam to chyba po niej. Jestem tak samo szalona. (…) Też kocham się śmiać” – tłumaczyła.

CAŁY WYWIAD Z OLIWIĄ JEST DOSTĘPNY TUTAJ.

ŹRÓDŁO: dziendobry.tvn.pl, mat. prasowe

Zobacz również: