Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Cała Polska do dziś wspomina wspaniałą aktorkę i jej dorobek. Polskie gwiazdy także pamiętają.

Anna Przybylska to jedna z niewielu aktorek, której śmierć tak poruszyła Polskę. Dziś mija 6 lat od kiedy odeszła. Przez wiele lat zmagała się ona z nowotworem trzustki. Widzowie cenili ją za niekwestionowaną urodę, ale i za ogromny talent. Co więcej była bardzo charakterną osobą. Była jedną z pierwszych gwiazd w Polsce, która tak buntowała się przed uporczywymi dziennikarzami, a raczej fotografami. Bardzo chroniła swoją prywatność, mimo wielu trudności, a zmarła jak miała zaledwie 35 lat. Nie było jej dane zmienić coś więcej.

Jej jedna z pierwszych ról w „Złotopolskich”, postać Marylki Baki stała się już wręcz kultową. Widzowie nieraz zaliczają tę rolę do najbardziej cenionych, a przecież było ich o wiele więcej. Anna Przybylska zostawiła zostawiła męża Jarosława Bieniuka i trójkę dzieci. Dwóch synków – Szymona i Jasia, oraz córeczkę Oliwię, która jest niezmiernie podobna do mamy, co nie uchodzi uwadze polskim mediom. Szczególnie w taki dzień jak rocznica jej śmierci.

Anna Przybylska u Wojewódzkiego na Instagramie

Media już od samego rana pisały z informacją o szczególnej dacie – rocznicy śmierci Anny Przybylskiej. I również – jak co roku – Internet zalała fala zdjęć zmarłej aktorki. Wiele gwiazd, czy to tych znanych, czy to tych mniej, udostępniała zdjęcia ku jej pamięci. Jedną z takich osób okazał się Kuba Wojewódzki. Na co dzień ekscentryczny i żartobliwy dziennikarz wykazał się ogromną wrażliwością.

„Poznaliśmy się dawno dawno temu, gdy grała w serialu Złotopolscy. Uwodziła wszystkich tym, że nie uwodziła nikogo. Przewracała oczami a nam przewracały się serca… 🖤” – pisał pod zdjęciem aktorki na swoim Instagramie.

Zobacz również: