Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Pajęczno na skrzyżowaniu ulic Częstochowska i Długa. W wyniku zdarzenia kierujący motorowerem 17-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego poniósł śmierć na miejscu.

We wtorek o 21.10 na drodze krajowej nr 42 doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem prowadzonym przez nastolatka. Okazało się, że sprawcą wypadku jest 45-letni burmistrz miasta Dariusz Tokarski.

Do wypadku doszło 24 lipca br. po godz. 21 w Pajęcznie (woj. łódzkie). Kierujący samochodem osobowym 45-latek podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu motorowerowi. W wyniku obrażeń śmierć na miejscu poniósł 17-letni kierowca jednośladu.

Kierujący osobówką w momencie zdarzenia był trzeźwy i nie poniósł żadnych obrażeń. Okazało się, że sprawcą wypadku jest burmistrz miasta Dariusz Tokarski – podaje dzienniklodzki.pl. Pajęczańska policja pod nadzorem prokuratury ustala dokładne okoliczności tragedii. Na razie nie postawiono nikomu żadnych zarzutów.

es