Katy Perry, Meryl Streep i Chelsea Clinton, to bywalczynie klubu kanibalów

0

Co mają ze sobą wspólnego: Katy Perry, Meryl Streep, Chelsea Clinton i Anderson Cooper  z CNN? Otóż jest to rzekomo zamiłowanie do spożywania  ludzkiego ciała.  Wszyscy oni są ponoć bywalcami  słynnej restauracji Cannibal Club w Los Angeles, gdzie serwuje się menu na bazie ludzkiego mięsa.

KATY PERRY POCHWALA KANIBALIZM: Ludzkie mięso jest najlepsze

O tej restauracja głośno jest od dawna, nie tylko w Los Angeles, a krążą  o niej przerażające  pogłoski. Niedawno wyciekły dokument, które ujawniły niektórych „elitarnych” klientów tej restauracji.

Meryl Streep, Chelsea Clinton, czy gwiazdor  CNN Anderson Cooper posiadają karty członkowskie Cannibal Club, zgodnie z dokumentem. Zaś  Katy Perry, która powiedziała  „ludzkie mięso jest najlepszym mięsem”, bywa tam  regularnie na kolacjach.

Sylwetki członków personelu wymienione na stronie internetowej restauracji Cannibal Club.

Strona internetowa Cannibal Club wyjaśnia, że ​​”specjalizuje się w przygotowywaniu ludzkiego mięsa” i  jest to „nowatorska kuchnia eksperymentalna”.

„Nasza ekskluzywna klientela obejmuje znanych filmowców, intelektualistów i celebrytów, którzy przyjęli oświeceniowe ideały, wolność słowa i racjonalizm. Wieczorami bawią się u nas  awangardowi artyści, sławni literaci i muzycy”.
Opisując każde danie jako „badanie smaku i elegancji”, szef kuchni Sophie Laffite wyjaśnia: „Mięso, które serwujemy, pochodzi od młodych i zdrowych. Zgodnie z praktyką kanibalizmu w wielu prymitywnych społeczeństwach, postrzegamy antropofagię jako hołd dla zmarłych, którzy odradzają się w ciałach swoich konsumentów”.

Ale nie myśl, że możesz po prostu wejść i sprawdzić to miejsce. Prywatna restauracja prowadzi ścisłą selekcję gości: „aby uniknąć zakłóceń od mniej oświeconych.”
Co oferuje ta restauracja ZOBACZ TU

eas

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ