LONDYN: Ataki na muzułmanów wzrosły pięciokrotnie

0
Jak podają brytyjskie media, zamach na London Bridge nie pozostał bez odpowiedzi londyńczyków. Jak twierdzi  Sadiq Khan, burmistrz stolicy Wielkiej Brytanii, liczba ataków na muzułmanów  wzrosła od soboty pięciokrotnie.
Podobny trend zaobserwowano po zabójstwie Lee Rigby’ego w 2013 roku oraz po masakrze w Paryżu w 2015 roku. Tym razem wzrost jest jednak wyraźnie wyższy. Przeciętna liczba ataków dziennie wynosi 54, dotąd było 38 ataków. Tym razem jednak pięciokrotnie częściej motywem jest nienawiść kierowana w stronę muzułmanów.
Organizacja Tell Mama, która monitoruje incydenty antymuzułmańskie, informuje, że ataki na podobną skalę miały również miejsce po zamachu z Manchesteru, kiedy wzrost wyniósł równo 500 procent. Jeśli jednak trend po zamachu na London Bridge się utrzyma, to skala w Londynie będzie większa.
AT

BRAK KOMENTARZY

  1. nic nie rozumiecie… jest takie cos jak problem reakcja rozwiazanie. sluzby specjalne finguja zamachy, wrabiaja kogos ( muzulmanow) , spodziewaja sie z gory zalozonej reakcji spoleczenstwa i podaja na tacy rozwiazanie problemu takie, na ktore ludzie by wczesniej nie zgodzili sie. oczywiscie wzmozona inwigilacja, kolejne okrojenie swobod obywatelskich a pozniej chipy pod skore dla kazdego w imie bezpieczenstwa lemingow. Wszystkie te ‚zamachy’ zostaly zorganizowane przez sluzby odpowiednich krajow, gdyz plan 3 wojen wg Alberta Pike’a mowi wyraznie z kim bedzie prowadzona ta 3 wojna swiatowa. poszukajcie sami najlepiej kto placil za transport wszystkich muzulmanskich zolnierzy do europy. dzieki tym pseudo zamachom nienawisc bedzie rosla,az poleje sie duzo krwii

  2. I Love It !!!!!!!!…. can I Joint ?… please !!!! I Hate Muslims!!!!!!!!!!!!!!!!! Muslims FUCK OFF and your Coran put in Ass !!!!!!!! All Europa with OUT Muslims!!!!!!!!!!!

  3. Każdy tylko gada,ciekawa jestem ilu z was patrici!!! będzie w Birmingham. Typowy polak. Pogadam i swoje emocje wywale na internecie

  4. Tak samo te arabskie suki powinny miec zakaz noszenia hidżabow na mordach w UK czy IE czy innych krajach wspolnoty.Tak samo jak europejki sa gwalcone u brudasow za piekne cialo i stroje toples,tak samo arabskie suki powinny byc napier…..ne w europie za hidżaby.A UK pierwsze powinni zdymisjonowac burmistrza Londynu…jestem przekonany ze typ wiedzial wczesniej o zamachach to jest ich cel !!! Przeniknac strukturami do Europy…PRECZ Z ISIS !!!!!!

  5. Bardzo mi smutno, że radykałowie muzułmańscy doprowadzili do tego że radykałowie chrześcijańscy nawołują do bicia porządnych ludzi. Robicie to co oni chcą … JESTEŚCIE NA ICH SMYCZY… Jak Psy

      • Twoja znajomość tematu jest już nawet nie tyle śmieszna, co straszna Rafałku. Zachęcam do poczytania Świętej Biblii :-). Zniechęcam do wypowiadania się na temat islamu, bo nie masz o nim bladego pojęcia, sfajdany ze strachu lemingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ