The Kelly Family wystąpią w Polsce!

0
92

Spełniło się marzenie milionów fanów na cały świecie – słynna grupa muzyczna The Kelly Family niedawno ogłosiła swój powrót muzyczną scene. Podczas europejskiej trasy koncertowej „We Got Love – LIVE 2018” odwiedzą trzy polskie miasta – Gdańsk, Łódź i Kraków.

06 kwietnia 2018 – The Kelly Family | ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
07 kwietnia 2018 – The Kelly Family | Atlas Arena Łódź
08 kwietnia 2018 – The Kelly Family | TAURON Arena Kraków

The Kelly Family to jedna z najsłynniejszych rodzin świata, która w latach 90. biła wszelkie rekordy, a ich piosenki pokochał cały świat. Mają na koncie ponad 20 milionów sprzedanych krążków, kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt i ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych. Odnieśli sukces na całym świecie, w tym w USA, RPA, Brazylii i Chinach.Po raz pierwszy od 1999 roku, rodzina Kelly powróciła do występów na żywo, promując nowy album „We Got Love”. Płyta trafiła do sprzedaży 24 marca i zawierapięć zupełnie premierowych utworóworaz największe hity zespołu w nowych aranżacjach. Podczas koncertu nie zabraknie wiec najsłynniejszych piosenek, takich jak:„An Angel”, „I can’thelpmyself” czy „Santa Maria”.Album prezentuje dokładnie to, czego mogą spodziewać się fani legendarnej formacji podczas koncertów. Jest to muzyczna podróż przez 40 lat historii zespołu, który dzięki swojej autentyczności i pozytywnej energii zamienia swoje występy w ekstremalnie przeżycie.

[Kelly Family „Nanana”] https://www.youtube.com/watch?v=btNGf_pCeZw

Powrót rodziny spotkał się z ogromnym zainteresowaniem – na pierwszy ogłoszony koncert w Dortmundzie, bilety zniknęły w trakcie osiemnastu minut! Na całej trasie zespół odwiedzi dwadzieścia największych europejskich miast. W Polsce wystąpią 6.04 w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot, 7.04 w Atlas Arena Łódź i 8.04 w TAURON Arena Kraków.

Sprzedaż biletów rusza w piątek 31.03 o godz. 14:00 na www.eventim.pl

FB Events:
06 kwietnia 2018 –  The Kelly Family | ERGO ARENA Gdańsk/Sopot http://bit.ly/2mLxpmc
07 kwietnia 2018 – The Kelly Family | Atlas Arena Łódź http://bit.ly/2oc2iNO
08 kwietnia 2018 – The Kelly Family | TAURON Arena Kraków http://bit.ly/2nvin2F

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ