Michał Wiśniewski

Zaledwie kilkadziesiąt godzin temu pisaliśmy o oszustwie, którego ofiarą padł muzyk, a teraz życie kolejny raz go nie oszczędza. Michał Wiśniewski przeżywa rodzinny dramat. Chodzi o jego mamę. Piosenkarz zwrócił się do fanów z pilnym, a zarazem dramatycznym apelem.

Dramatyczny apel Michała Wiśniewskiego

O tym, jak bardzo zżyty ze swoimi fanami jest Michał Wiśniewski nie trzeba nikomu przypominać. Już wiele razy lider „Ich Troje” poruszał w mediach społecznościowych bardzo intymne czy rodzinne sprawy. Podobnie jest i tym razem. Wiśniewski ma jednak uzasadniony powód. Chodzi o jego mamę.

Michał Wiśniewski zamieścił na Instagramie poruszający apel. Jego mama trafiła do szpitala i pilnie potrzebuje krwi. Grażyna Wiśniewska przebywa w jednym ze stołecznych szpitali. Ma grupę krwi 0Rh-, czyli tą, której brakuje w centrach krwiodawsta. Sam muzyk zagwarantował, że odda krew, ale to wciąż za mało.

„Proszę państwa, troszeczkę mnie też dopadła potrzeba, dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. ” – zaczął swój wpis w mediach społecznościowych Michał Wiśniewski.

„Potrzebuję krwi 0 RH- dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy, nas wszystkich. Ja zresztą zrobię to samo, oddam, bo mam taką samą grupę krwi jak ona.” – dodaje czerwonowłosy muzyk.

Jak oddać krew dla Grażyny Wiśniewskiej? „Centrum krwiodawstwa MSWiA w Warszawie ze wskazaniem na Grażynę Wiśniewską. Będę bardzo zobowiązany i nie zapomnę” – apeluje Wiśniewski za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

Muzyk nie wskazał, z jakiego powodu jego mama trafiła do szpitala. Sytuacja wydaje się jednak bardzo dramatyczna. Stąd zapewne taki apel.

Zobacz również: