Michał Wiśniewski

Dramatyczne chwile Michała Wiśniewskiego. O wszystkim opowiedziała jego żona, Pola Wiśniewska. Legenda zespołu „Ich Troje” jest bezradna wobec sytuacji, która ją spotkała.

Michał Wiśniewski przeżywa prawdziwy dramat. Nie może nic zrobić

Sława wiąże się z profitami, ale też z przykrymi sytuacjami. I właśnie tej drugiej doświadczył Michał Wiśniewski. O wszystkim otwarcie opowiedziała jego żona, Pola Wiśniewska. W pewnym momencie nawet zażartowała, ale wydaje się, że Michałowi Wiśniewskiemu do żartów nie jest. O co chodzi? Już tłumaczymy.

Pola Wiśniewska jest już piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Ten wciąż się cieszy olbrzymią popularnością, zwłaszcza wśród fanek. Właśnie z tej sytuacji postanowili skorzystać oszuści, wykorzystując wizerunek Michała Wiśniewskiego.

Okazuje się, że ktoś podszywa się pod Michała Wiśniewskiego na Instragramie i wysyła dwuznaczne wiadomości do jego fanek. „Witaj, dziękuję, że jesteś moją wielką fanką” – miała brzmieć jedna z nich. To jeszcze nie wszystko.

„Tak, ślicznotko, to prawdziwy ja, po prostu kontaktuję się z moimi fanami na tej prywatnej stronie, aby zobaczyć, jak sobie radzą w tym nowym roku, ponieważ w tej chwili mam do czynienia ze złamanym sercem” – brzmiała treść kolejnej wiadomości, którą miał wysłać rzekomy Michał Wiśniewski do fanki.

Jak informuje Pola Wiśniewska, takie wiadomości otrzymało wiele fanek jego męża. Niewykluczone, że część z nich uwierzyła. Co to miało na celu?

„Nie dajcie się nabrać!” – alarmuje Pola. „Nie zwróciłeś się nigdy do mnie per „ślicznotko”” – zażartowała w stronę męża.

Prawdopodobnie oszuści wykorzystując wizerunek Michała Wiśniewskiego chcieli wykorzystać całą sytuację do wyłudzenia pieniędzy czy danych osobowych niczego nieświadomych fanek czerwonowłosego piosenkarza. Na całe szczęście Pola Wiśniewska zareagowała w porę, publikując na Instagramie ostrzeżenie.

Zobacz również: