zaginęła nastolatka
KMP Bydgoszcz

Policjanci poszukują zaginionej 16-letniej Oliwii Osiewicz. Nastolatka nie powróciła do miejsca zamieszkania. „W środę (5.01.2022) jadąc z ojcem samochodem, wysiadła z niego na ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy twierdząc, że jest umówiona z koleżanką. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.” – czytamy na stronie Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Zaginęła Oliwia Osiewicz. 16-latka jest poszukiwania w całej Polsce

Bydgoscy policjanci zdecydowali się opublikować wizerunek nastolatki, która nie wróciła do miejsca zamieszkania od 5 stycznia. Funkcjonariusze policji prowadzą intensywne działania, mające na celu dotrzeć do świadków, którzy widzieli nastolatkę w dniu zaginięcia bądź w późniejszych dniach.

Policja publikuje nie tylko wizerunek, ale też rysopis zaginionej Oliwii Osiewicz. Dziewczyna ma 16 lat, choć jak piszą policjanci, wygląda na około 20 lat. Ma 160-164 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Waży około 60 kilogramów. Ma ciemno zielone oczy, czarne długie włosy, które sięgają za ramiona. Nosi kolczyki w uszach (po kilka), w nosie, pod językiem oraz nad górną szczęką.

Nastolatka w dniu zaginięcia była ubrana w czarne spodnie dżinsowe, czarne buty sportowe oraz ciemno granatową kurtkę pikowana.

„Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu proszone są o kontakt z Policją pod nr alarmowym 112 lub dyżurnym KP Bydgoszcz-Fordon 47-751-58-59.” – proszą bydgoscy mundurowi.

źródło: KMP Bydgoszcz

  1. Odnaleziono ciała trzech Polaków. Trwa wyjaśnianie przyczyn tragedii
  2. Nowy wariant koronawirusa Deltokron. Są już pierwsze, niepokojące informacje
  3. Kolejna znacząca podwyżka. Dotknie niestety miliony Polaków

Zobacz również: