horror nożownik
zdjęcie ilustracyjne, fotomontaż

Do szokujących scen doszło w sylwestrową noc w Nowym Dworze Mazowieckim. 64-letni mężczyzna próbował zabić swojego syna. W tle alkohol. 

Ojciec próbował zabić syna. Ranił go nożem

Do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie od 35-letniego mężczyzny, który przekazał, że we własnym mieszkaniu został raniony nożem. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. Tam okazało się, że doszło do sprzeczki, pomiędzy 64-letnim ojcem, a 35-letnim synem. Ojciec w pewnym momencie chwycił nóż i ranił swojego potomka.

Mężczyzna został zatrzymany i już usłyszał zarzuty. „Śledczy ustalili, że mężczyźni razem spożywali alkohol. 64-latek usłyszał zarzut za usiłowanie zabójstwa i trafił do aresztu na 3 miesiące. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.” – czytamy na oficjalnej stronie Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Okazało się, że napastnik miał we krwi ponad promil alkoholu. Śledczy od razu zabrali się za kompletowanie materiału dowodowego. „Po zgromadzeniu materiału dowodowego, policjanci doprowadzili zatrzymanego mężczyznę do prokuratury, gdzie usłyszał on zarzuty dotyczące usiłowania zabójstwa syna. Po wykonaniu czynności procesowych z udziałem podejrzanego, prokurator wystąpił do Sądu Rejonowego w Nowym Dworze Mazowieckim z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd uwzględnił wniosek i zastosował wobec 64-latka tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.” – czytamy w policyjnej notatce.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Mazowieckim

  1. „Nie możemy szczepić wszystkich co pół roku”. Mocne słowa twórcy szczepionki
  2. Nowe informacje o stanie zdrowia Andrzeja Dudy. Jest zarażony koronawirusem
  3. Nie żyje młoda kobieta i troje dzieci. Są nowe informacje. Prokuratura potwierdza

Zobacz również: