horror na drodze nie żyją dwie kobiety
zdjęcie ilustracyjne Youtube

Makabryczny wypadek miał miejsce na jednej z polskich dróg. W efekcie tragicznego zdarzenia, nie żyją dwie młode kobiety. Zważywszy na okoliczności ich śmierci, możemy mówić o prawdziwym horrorze. 

To miał być miły wieczór. Tymczasem kobiety nie żyją

W sobotni wieczór tuż przed godziną 22:00 doszło do dramatu. W miejscowości Młynki pod Puławami w województwie lubelskim w tragicznych okolicznościach zginęły dwie 23-letnie kobiety. Szczegóły wypadku porażają.

23-latki wracały z ogniska. Dziewczyny odwoziła do domu autem marki toyota 45-latka. Nagle jedna z młodych kobiet poczuła się źle. Poprosiła, aby kierująca samochodem zatrzymała się na poboczu. Uczestniczki ogniska wyszły z pojazdu, żeby zaczerpnąć świeżego powietrza. Efekt jest taki, że obie panie nie żyją. „Kiedy auto się zatrzymało, pasażerki wysiadły i weszły na jezdnię wprost od jadącego z naprzeciwka volkswagena golfa. Pomimo przeprowadzonej na miejscu reanimacji, życia kobiet nie udało się uratować” – przekazała komisarz Anna Kamola z KMP w Puławach.

Bez dwóch zdań okoliczności śmierci dziewczyn porażają. Ten wieczór miał z pewnością wyglądać zupełnie inaczej. Niestety, powrót z ogniska ze znajomymi zakończył się tragicznie. 23-latki nie żyją. Kobiety zginęły na skutek odniesionych obrażeń. Dodajmy, że zarówno kierowca volkswagena golfa, jak i 45-latka siedząca za kierownicą toyoty, byli trzeźwi. Oboje zostali przebadani przez służby alkomatem.

Oczywiście kiedy w konsekwencji jakiegoś zdarzenia nie żyją ludzie, na miejscu niemalże natychmiast zjawia się policja, ratownicy medyczni oraz straż pożarna. Tak było i w tym przypadku. Funkcjonariusze policji przystąpili do wykonywania czynności wyjaśniających okoliczności horroru na drodze. Całość śledztwa nadzorowała prokuratura. Droga powiatowa łącząca Wronów z Końskowolą została całkowicie zablokowana.

Źródło: Facebook, Fakt, lublin112.pl

  1. Znakomita wiadomość dla emerytów. Przedstawiciel ZUS podał szczegóły
  2. Szczepionka Pfizer nie jest skuteczna? Zaskakujące wyniki najnowszych badań
  3. Ochojska znów szokuje. „Mam nadzieję, że Straż Graniczna odpowie za tortury”

Zobacz również: