Rosjanie zabili sportowca

O śmierci znanego polityka Prawa i Sprawiedliwości poinformował na Twitterze Przemysław Czarnek. Minister edukacji i nauki w pięknych słowach pożegnał nieżyjącego Jerzego Pietrzyka. Polityk był sekretarzem zarządu okręgu nr 6 Prawa i Sprawiedliwości.

Nie żyje Jerzy Pietrzyk, polityk Prawa i Sprawiedliwości

Jerzy Pietrzyk był jedną z ważnych postaci lubelskiego oddziału Prawa i Sprawiedliwości. „Rodzinie, bliskim i przyjaciołom pragnę przekazać wyrazy głębokiego współczucia.” – napisał na Twitterze Przemysław Czarnek.

„Jerzy Pietrzyk związał się z Prawem i Sprawiedliwością w 2007 roku, wcześniej był działaczem związanym z lublińską dzielnicą Czuby. W 2019 roku został wybrany sekretarzem Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w okręgu Lubelskim.” – przybliża postać Jerzego Pietrzyka portal goniec.pl.

Jerzy Pietrzyk był jednym z orędowników głębokiej reformy wymiaru sprawiedliwości. „Udzielał się w stowarzyszeniach, które zajmują się pomocą osobom pokrzywdzonym przez wymiar sprawiedliwości.” – wspomina jego działalność jedno z rzeczonych wyżej źródeł, portal goniec.pl.

źródło: Twitter, Goniec.pl

  1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Ważna zmiana w obostrzeniach
  2. Atak nożownika w polskim mieście. Trwają poszukiwania
  3. Wdarli się do Ministerstwa Zdrowia i zwyzywali urzędników. Szokujące sceny

Zobacz również: