Krzysztof Jackowski podczas wizji

Kolejny raz najbardziej znany jasnowidz w Polsce, a więc Krzysztof Jackowski podzielił się opinią publiczną swoimi przemyśleniami, czy jak sądzą niektórzy, wizją przyszłości. Tym razem chodzi o nadchodzące wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. Co tu dużo ukrywać, nie są to optymistyczne informacje.

Jasnowidz Jackowski o Świętach Bożego Narodzenia

Ostatnio w wizjach Jasnowidza Jackowskiego sporo pesymizmu. Dotyczy on potencjalnego konfliktu, pandemii, ale też pogody. Tym razem to właśnie aura stała się obiektem zainteresowania ze strony Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz przyznał, jaka pogoda czeka nas na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

„Ja mam takie wrażenie, że ten podmuch zimy teraz co mamy, on zelżeje.” – Jasnowidz Jackowski takimi słowami przekazuje, że raczej w Święta nie mamy się co spodziewać śniegu. „Mam wrażenie, że święta Bożego Narodzenia będą takie pod jesień bardziej podchodziły.” – dodaje wizjoner. To jeszcze nie koniec tego, czym podzielił się ze swoimi widzami.

„Ogólnie nie będzie jakieś tęgiej zimy w okresie świąt. Będzie bardziej aura jesienna. Takie ja mam wrażenie.” – dodaje, po czym mówi, kiedy możemy spodziewać się prawdziwej zimy. Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości, że dopiero przed Sylwestrem nasz kraj nawiedzi zima z krwi i kości, a na dobre taka aura zagości dopiero w styczniu. „Taka konkretna zima to zacznie się 10-15 stycznia. To taka mocna będzie zima.” – przyznaje wizjoner z Człuchowa.

Wygląda więc na to, że w Święta Bożego Narodzenia powodów do radości nie będą miały dzieci. Zimowe szaleństwo należy odłożyć na przyszłość. A kto wie, może Jasnowidz Jackowski się myli i czekają nas prawdziwe białe święta?

źródło: o2.pl, Youtube

  1. Zwłoki mężczyzny znalezione w domu jednorodzinnym. Konieczna sekcja zwłok
  2. Kolejne ważne zmiany. Adam Niedzielski ujawnił wszystkie szczegóły
  3. Zastanawiające badania. O tyle spada skuteczność szczepionki po pięciu miesiącach

Zobacz również: