wybuch gazu

Wstrząsające doniesienia. Mężczyzna, który był uzbrojony w maczetę i broń palną zaatakował parę młodych Polaków. Najpierw zażądał od nich pieniędzy, a następnie próbował zgwałcił młodą Polkę. Jej partner został ranny. Pomogły mu przypadkowe osoby.

Uzbrojony napastnik zaatakował młodych Polaków

Całą sprawę nagłośnił portal Onet. Wszystko rozegrało się w popularnym kurorcie Punta Cana na Dominikanie. Uzbrojony napastnik napadł polską parę, kiedy ta spacerowała po jednej z miejscowych plaż. Początkowo zażądał pieniędzy, ale po chwili był zainteresowany zgwałceniem Polki. Między napastnikiem, a jej partnerem wywiązała się szarpanina. Polak został ranny. Napastnik miał przy sobie maczetę oraz broń. Sprawą już zajmuje się polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Para z Polski jest roztrzęsiona. Boi się, że napastnik ich odnajdzie i ponownie zaatakuje. Młodzi Polacy chcą jak najszybciej wrócić do kraju.

Młody Polak opisuje całe zdarzenie we wstrząsających szczegółach. „Kiedy schyliłem się do plecaka, on zaczął molestować moją narzeczoną, dotykając ją w miejsca intymne. W pierwszej chwili tego nie spostrzegłem, ale nagle Ania zaczęła mi mówić, że musimy stąd uciekać, bo ten facet ją obmacuje.” – mówi portalowi Onet. „Powiedziałem mu, że mogę mu dać wszystko – telefon komórkowy, pieniądze, ale niech nas zostawi. Jego to już nie interesowało. Chciał zgwałcić moją narzeczoną.” – dodaje.

Okazuje się, że podczas próby ucieczki Polaków i szarpaniny, wystrzeliła broń napastnika. „Pistolet wystrzelił, ale na szczęście kula nas nie trafiła. Gdy na chwilę obezwładniłem napastnika, na moment wyrwaliśmy mu broń z ręki, ale wtedy maczetą zranił mi kawałek pięty. Rana jest rozległa.” – relacjonuje napadnięty Polak.

źródło: Onet

  1. Zastanawiające badania. O tyle spada skuteczność szczepionki po pięciu miesiącach
  2. Potężny wybuch w obozie dla uchodźców. Jest wielu rannych
  3. Nie żyje polski dziennikarz. Pozostawił żonę i dwójkę dzieci

Zobacz również: