Kamil Stoch

Przykre informacje dla polskich kibiców skoków narciarskich. Kamil Stoch nie wystąpi w dzisiejszym konkursie indywidualnym na skoczni w Klingenthal. Specjalny komunikat w tej sprawie wystosował Polski Związek Narciarski.

Dzisiejszy konkurs bez Kamila Stocha

O powodach zaskakującej absencji Kamila Stocha w drugim konkursie indywidualnym na skoczni w Klingenthal możemy przeczytać w komunikacie Polskiego Związku Narciarskiego. Kamil Stoch się rozchorował.

„Z przykrością musimy poinformować, że z przyczyn zdrowotnych Kamil Stoch nie wystartuje w dzisiejszych zawodach PŚ w Klingenthal. Zawodnik ma silne zapalenie zatok i po konsultacji z lekarzem sztab szkoleniowy podjął decyzję o wycofaniu Kamila ze startu.” – czytamy w oświadczeniu PZN-u.

Na ten moment nie wiadomo, czy Kamil Stoch będzie nieobecny wyłącznie podczas dzisiejszego konkursu czy nie zabraknie go także w Engelbergu. Przypomnijmy, że w pierwszym konkursie na skoczni w Klingenthal, nasz orzeł zajął trzeciej miejsce. Dla Kamila Stocha było to już 80. podium w karierze. Liczyliśmy na jego świetny występ także dzisiaj. Niestety, zdrowie nie dało za wygraną.

  1. Zastanawiające badania. O tyle spada skuteczność szczepionki po pięciu miesiącach
  2. Tusk zawiódł. Mocne słowa jego kolegów. „Znowu jest tak, jak było”
  3. Koszmarny wypadek. Wśród poszkodowanych także dzieci

Zobacz również: