Prezydent Andrzej Duda

Jak donosi o2.pl, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda dość nieoczekiwanie zdecydował się na przerwanie swojego urlopu. Przypominamy, że głowa państwa przebywała na Helu. Wiadomo, dokąd się udali.

Zaskakujący powód przerwania urlopu przez Andrzeja Dudę

W internecie nie brakuje uszczypliwych komentarzy, bowiem Andrzej Duda nie zdecydował się przerwać swojego urlopu, kiedy Talibowie zdobywali Afganistan czy wówczas, gdy przy polskiej granicy wybuchnął kryzys związany z imigrantami. Teraz jednak Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, według informacji portalu o2.pl, zdecydował się na nagłe opuszczenie Helu. Powód? Udał się do Zbylitowskiej Góry. Zaskakuje jednak, po co.

Andrzej Duda, z kilkoma przerywnikami, urlopuje od połowy lipca. Teraz jednak zdecydował się przerwać swój „miesiąc miodowy”. „W sobotę 21 sierpnia razem z żoną Agatą udał się na… Dożynki Gminy Tarnów w miejscowości Zbylitowska Góra.” – donosi portal o2.pl.

„Cieszę się, że możemy być z Państwem, bo dożynki to szczególny moment. Owoc trudu rolnika jest wtedy wartościowy, gdy dotykają go jego ręce. Polskie produkty rolne są bardzo cenione, a rolnicy zapewniają nam bezpieczeństwo żywnościowe – to szczególny dar.” – mówił mieszkańcom podczas dożynkowej zabawy Andrzej Duda. Jak donosi rzeczone źródło, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej dobrze się bawił, robił zdjęcia z mieszkańcami, a uśmiech praktycznie nie znikał z jego twarzy.

Fotorelacja pojawiła się nawet na oficjalnych kanałach Kancelarii Prezydenta.

źródło: o2.pl, Fakt

  1. Obława na Jacka Jaworka? W akcji antyterroryści, drony i kamery na podczerwień
  2. Danuta Holecka ma nową pracę. Co dalej z „Wiadomościami TVP”?
  3. Pojawił się nowy lek na COVID-19. Otrzymają go wybrani, bowiem cena zwala z nóg

Zobacz również: