Donald Tusk został dziadkiem
Youtube

Stało się! Urodziło się dziecko Kasi Tusk, a to oznacza, że Donald Tusk kolejny raz został dziadkiem. Informację potwierdził Pudelek.

Przewodniczący PO, Donald Tusk kolejny raz został dziadkiem

Córka Donalda Tuska, Kasia Tusk i jej mąż Staszek Cudny doczekali się drugiego dziecka. Informacje o tym, że Kasia Tusk urodziła, w rozmowie z Pudelkiem potwierdziła osoba z bliskiego otoczenia córki przewodniczącego Platformy Obywatelskiej.

Co tu dużo ukrywać, już od dawna oczy polskiego show-biznesu zwrócone są na Kasię Tusk, która bryluje w mediach społecznościowych. Dlatego informacja o jej ciąży, a teraz narodzinach dziecka spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem internautów.

Od początku Kasia Tusk nabrała jednak wody w usta, ale plotki się nasilały. Kiedy córka Donalda Tuska zaprezentowała ciążowy brzuszek, wszystko było już jasne. Spodziewa się drugiego dziecka. I właśnie urodziła. Pudelek potwierdził w bliskim otoczeniu córki byłego Premiera Rzeczypospolitej Polskiej, że Kasia urodziła córkę.

To druga córka Kasi Tusk, a zarazem druga wnuczka Donalda Tuska. Lider Platformy Obywatelskiej jest też dziadkiem trójki chłopców, dzieci Michała Tuska.

Kasi Tusk gratulujemy, a Donaldowi Tuskowi życzymy, aby w politycznej pogoni za Prawem i Sprawiedliwością znalazł też czas dla swoich wnuczek i wnuczków, z czego, co można zobaczyć w mediach społecznościowych, wywiązywał się do tej pory nienagannie.

źródło: Pudelek

  1. Jacek Jaworek ukrywa się w lesie? Kilkudziesięciu policjantów przeczesało teren
  2. Krystyna Janda wściekła na ceny leków. Reakcja fanów? Nie tego się spodziewała
  3. Duda podpisał. Będzie dodatkowy urlop – od 6 do 12 dni. W Internecie… krytyka

Zobacz również: