źródło: lombard.pl

Już od wczoraj w sopockiej Operze Leśnej trwa Top Festival 2021. We wtorek mogliśmy zobaczyć na scenie między innymi zespół Lombard. Jak się okazuje występ zespołu zrobił w mediach nie mały szum, bowiem występ niespodziewanie przerwano. Jednak wbrew sugestiom medialnych nagłówków podczas, gdy na scenę przejął Lombard nie wydarzyło się nic niepokojącego. Wielu stwierdziłoby, że wręcz przeciwnie. A więc co jest przedmiotem medialnych dyskusji?

Powiedzmy pokrótce, iż tegoroczny Top od the Top Festival 2021 w Sopocie trwa od wczoraj. Impreza zakończy się natomiast już jutro 19 sierpnia. Na scenie sopockiej Opery Leśnej publiczność zobaczy takie gwiazdy jak Krzysztof Zalewski, Edyta Górniak czy Agnieszka Chylińska oraz zespoły; Budka Suflera czy – też wczoraj – Lombard, o którym tak głośno za sprawą wczorajszego koncertu.

Lombard przerwał występ, po chwili zagrali swój największy hit

Tak, przede wszystkim warto zaznaczyć, iż przerwa była planowana przez członków grupy. Zaplanowano ją ze względu na szczególny apel, jaki chcieli wygłosić muzycy. Według relacji Wirtualnej Polski była ona jednak nietypowa, bowiem podczas, gdy zespół grał swój przebój „Szklana Pogoda”, muzyka nagle ucichła. Apel wygłosiła wokalistka zespołu Marta Cugier.

  Jest to wyjątkowy czas. Chcielibyśmy nasz występ tutaj, w Operze Leśnej w Sopocie, którą kochamy, zadedykować szczególnym ludziom – Związkowi Polaków na Białorusi, cudownym ludziom, którzy są tutaj dzisiaj razem z nami – powiedziała ze sceny.

Po tym krótkim, jednak jak zgodnie twierdzą fani zespołu, wzruszającym apelu, muzycy powrócili do „porzuconego” koncertu. Co więcej zagrali jeden ze swoich największych hitów, pasujących również wspomnianej dedykacji; „Przeżyj to sam”. W trakcie grania utworu na scenie pojawił się także specjalny plakat z wizerunkiem Andżeliki Borys, przewodniczącej Związku Polaków na Białorusi, która właśnie odsiaduje tam wyrok.

źródło: RadioZet.pl/WP.pl

  1. Izabela Trojanowska miała wypadek? Wszystko stało się podczas koncertu [WIDEO]
  2. Fani zaniepokojeni stanem zdrowia Kazika. Koncerty odwołane. Wiemy, co dzieje się z wokalistą Kultu
  3. Niepokojące doniesienia o zdrowiu Michała Wiśniewskiego. Muzyk pisał krótko

Zobacz również: