źródło: YouTube/Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski wyznał niedawno, iż ma kłopoty ze zdrowiem. Ku ukojeniu nerwów fanów lidera zespołu Ich Troje nie jest to na szczęście nic  poważnego. Jak sugeruje muzyk, jest to po prostu przeciążenie – ostatnio przepracowanego – organizmu gwiazdora. Sytuację opisuje on on sam w mediach społecznościowych, co nie uchodzi uwadze polskich mediów.

Michał Wiśniewski z dłuższymi lub mniejszymi przerwami gości na nagłówkach polskich mediów, nie tylko plotkarskich. Znany z kontrowersyjnych sytuacji muzyk raczej nie uważa tego za minus. Chętnie dzieli się tym, co aktualnie dzieje się w jego życiu, czy to prywatnym czy zawodowym.

Ostatnio znów w mediach powrócił jego temat za sprawą wpisu jaki umieścił w jednym z portali społecznościowych. Jak wiadomo Wiśniewski „połapał” ostatnio całkiem sporo zajęć. Muzyk przygotowuje się właśnie do programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Na dodatek sporo też koncertuje. W życiu prywatnym również – mówiąc kolokwialnie – ma co do roboty. Jak się okazuje dla 46-letniego artysty mogło się to stać zbyt dużym wyzwaniem.

Michał Wiśniewski wyznał, że trafił pod kroplówkę

Michał Wiśniewski, jak pisaliśmy, chętnie dzieli się swoim życie prywatnym w mediach, także społecznościowych. Niedawno wyznał na swoim Instagramie, iż przeciążenie pracą dało się we znaki i już pojawiły się pierwsze jego skutki.

Michał Wiśniewski trafił bowiem pod kroplówkę. Gwiazdor napisał o tym krótko na swoim profilu. Wyznał on, iż takie sytuacje już mu się zdarzały. Nieco przeciążony organizm potrzebował wsparcia. Jednak on sam przyznaje, że było to już lata temu, kiedy zespół Ich Troje przeżywał swój najlepszy i najbardziej owocny okres.

Pamiętam, że wtedy byłem na kroplówkach. Byłem tak zmęczony, że nie miałem czasu zastanawiać się co będzie jutro. I dziś mam to samo. Jedna mała różnica – dziś jest 20 lat później. I tylko marzę o tym, żeby wrócić do domu i wtulić się w Polę – pisał Michał Wiśniewski.

źródło: RadioZet.pl/Instagram

  1. Wzruszający moment podczas rozdania Fryderyków. Ewa Krawczyk odebrała nagrodę męża
  2. Marzena Kipiel-Sztuka oświadczyła, że nie będzie się szczepić. „Tacy jak ja nie mogą się zaszczepić”

Zobacz również: