Rosjanie zabili sportowca

Smutne informacje dla widzów TVP, kolegów i koleżanek z Telewizji Publicznej oraz całego dziennikarsko-telewizyjnego świata. W wieku 35 lat zmarła Klementyna Wohl. Dziennikarka TVP Kultura przegrała walkę z ciężką chorobą.

Klementyna Wohl nie żyje. Ciężko chorowała, ale nie poddawała się

Informację o śmierci Klementyny Wohl opublikował w mediach społecznościowych publicysta Marcin Orliński. Potwierdził ją także Dawid Wildstein. „Przyjaciele. Dziś odeszła Klem. W spokoju, bez bólu, przy kochającej osobie. Chcę Wam bardzo podziękować wszystkim za wsparcie. To, co zrobiliście, było niesamowite, pozwoliło Klementynie, póki mogła, walczyć. Klem była niesamowita. Była kimś, kto potrafił dać w prezencie obraz Ankylozaura patrzącego się na kometę. Westchnijcie za nią. Raz jeszcze dziękuję.” – napisał ten drugi.

Klementyna Wohl osierociła siedmioletniego synka. W maju dowiedziała się o nowotworze. Trzy tygodnie temu w szpitalu onkologicznym wzięła ślub. Przebyta przez nią operacja i zbiórka pieniędzy na popularnym portalu dawały jej jeszcze nadzieję. Niestety, finał nie okazał się szczęśliwy. Klementyny Wohl nie ma już z nami.

„Jestem mamą 7-letniego Jasia, dopiero co się zaręczyłam i planowałam wspólną przyszłość z mężczyznami mojego życia… RAK przewrócił wszystko do góry nogami. Lekarze twierdzą, że nie są w stanie mi już pomóc… Jednak nie poddaję się” – jeszcze nie tak dawno takimi słowami zwróciła się Klementyna Wohl do wszystkich ludzi dobrej woli na portalu zrzutka.pl.

Wohl była dziennikarką i wydawcą związaną z anteną TVP Kultura. Zmarła mając zaledwie 35 lat. Cześć jej pamięci. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

  1. Manipulacja w Wiadomościach TVP? Mocne komentarze po tym, co pokazano na ekranie
  2. Jasnowidz Jackowski ostrzega. Przerażające sceny na ulicach w Polsce
  3. Nie żyje 8 osób. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało alert

Zobacz również: