dentysta trafi za kratki

Bulwersujące sceny w Lubelskiem. Tamtejszy 51-letni dentysta został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące po tym, jak w swoim gabinecie miał dopuścić się skandalicznego zachowania na pacjentce. 

Dentysta trafi do więzienia? Szokujące sceny w gabinecie

Całej sprawie przyjrzał się PAP i portal Interia.pl. Okazuje się, że 51-letni dentysta wykorzystując moment zabiegu stomatologicznego, postanowił „przystawić się” do swojej 24-letniej pacjentki. Dokonał ingerencji w jej strefę intymną, za co grozi mu teraz nawet 12 lat odsiadki.

„24-latka udała się na umówioną wizytę do jednego z gabinetów stomatologicznych w dzielnicy Rury w Lublinie. W trakcie zabiegu 51-letni dentysta zaczął zachowywać się dziwnie. W pewnym momencie opuścił fotel pacjentki i przemocą dokonał ingerencji w jej sferę intymną. Kobieta po chwili zdołała się oswobodzić, po czym wybiegła z gabinetu. Sprawę od razu zgłosiła policji.” – czytamy na łamach Interii.

Dentysta już trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Niebawem zajmie się nim sąd. Mężczyzna z informacji przekazywanych przez media, nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. Jednak ze względu na dobro śledztwa, jak i intymny charakter sprawy, prokuratura ani policja nie ujawniają żadnych informacji na temat jego zeznań, poza suchym faktem, że ten nie przyznaje się do stawianych zarzutów. O jego losie zadecyduje sąd.

źródło: Interia.pl, PAP

  1. Nie żyje kobieta i jej czteroletnia córka. Mąż i syn mieli więcej szczęścia. Porażające szczegóły
  2. Jarosław Kaczyński straci wszystko? Najnowszy sondaż wywołał panikę w PiS
  3. Ksiądz zawieszony za swoje kazanie. Natychmiastowa decyzja arcybiskupa

Zobacz również: