z TVP do TVN

Spekulowano o tym od dłuższego czasu, a teraz się potwierdza. Dziennikarka po blisko trzynastu latach współpracy z TVP przechodzi do stacji TVN. Do telewizji, z którą już kiedyś współpracowała w latach 2004-2008. „Witaj w domu.” – rzucili do Marzeny Rogalskiej, Marcin Prokop i Danuta Wellman. 

Marzena Rogalska przechodzi z TVP do TVN-u.

Rogalska o swoim powrocie do prywatnego nadawcy poinformowała goszcząc w programie „Dzień Dobry TVN” u Marcina Prokopa i Danuty Wellman. Marzena Rogalska wraca do TVN-u po 13 latach przerwy, które spędziła w konkurencyjnej TVP. Wiadomo już także, jaki poprowadzi program.

Nie będzie to jednak „Dzień Dobry TVN”, co spekulowała część internautów. Przecież Marzena Rogalska przez spory okres była gospodynią „Pytania na śniadanie TVP”, więc taki ruch wydawał się naturalny, a jednak nie. Rogalska zostanie gospodynią odświeżonego programu „Miasto kobiet”.

Choć nazwa programu nie uległa zmianie, to na łamach „Dzień Dobry TVN” Rogalska ujawniła, że kompletnie zmieni się jego formuła. Co ciekawe, była gwiazda TVP nie będzie jego jedyną prowadzącą. Wraz z nią na ekranach zobaczymy trzy inne kobiety. Jakie? To póki co jest owiane szczelną tajemnicą.

„Nie chcemy nikogo pouczać, nie chcemy pokazywać jednego, „słusznego” punktu widzenia. W naszym programie jest miejsce dla każdego. Nie chcemy oceniać, chcemy z dystansem podejść do życia i problemów. Będziemy mówiły o swoich osobistych doświadczeniach, często będziemy miały odmienne zdanie, ale co najważniejsze (…) Poczujecie się tak, jakbyście byli zaproszeni do domu, gdzie nikt was nie ocenia. Gdzie nikt nie chce, żebyście myśleli tak samo jak on. Gdzie człowiek się wymienia poglądami i chce się dowiedzieć czegoś więcej.” – wyjawiła Marzena Rogalska, cytowana przez portal Pomponik, już teraz zapraszając do swojego nowego programu.

źródło: Pomponik, media

  1. Strzelanina w biały dzień. Otworzył ogień do przypadkowych ludzi
  2. Niepokojące doniesienia o zdrowiu Michała Wiśniewskiego. Muzyk pisał krótko
  3. Dwóch seniorów i ich pies nie żyją. Szokujące, kto okazał się zabójcą

Zobacz również: