śmierć w akademiku
zdjęcie ilustracyjne, policja.pl

Wstrząsające doniesienia z Kamienia Krajeńskiego. Jak ustalili dziennikarze RMF FM, nie żyje dwóch seniorów i ich pies. Na miejscu pracuje prokurator oraz policja. Są już znane pierwsze szczegóły.

Dwóch seniorów i pies zabitych nożem

Z informacji przekazywanych przez dziennikarzy radia RMF FM wynika, że w Kamieniu Krajeńskim doszło do rodzinnej tragedii. Za zabójstwem seniorów i psa ma stać ich… wnuk.

Policja na ten moment nie udziela zbyt wielu informacji. Wszystko ze względu na dobro prowadzonego już śledztwa. „Policjanci pojechali we wskazane miejsce i znaleźli zwłoki 74-letniej kobiety i 88-letniego mężczyzny. Jak informują funkcjonariusze, 23-latek został zatrzymany. Był trzeźwy.” – czytamy na łamach RMF FM informacje, które udało się ustalić.

Z nieoficjalnych dziennikarskich informacji wynika, że na ciałach seniorów były liczne rany kłute. Możliwe, że wnuk zadał je nożem lub sztyletem. To właśnie takie dwa przedmioty miały zostać zabezpieczone na miejscu podwójnego morderstwa. Policja ujawniła też zabitego psa, który prawdopodobnie również zginął od ciosów nożem, zadanych przez 23-latka.

„Kamil K. miał powiedzieć policji, że zbrodni dokonał około 7 rano, potem wykąpał się, ubrał i poszedł na komisariat.” – donoszą dziennikarze RMF FM.

źródło: RMF FM

  1. Będą nowe obostrzenia. Wejdą w życie na początku września
  2. GIS wycofuje popularny produkt z Lidla. Może powodować alergię
  3. 7-letnie dziecko spłonęło żywcem. Do dramatu doszło na podwórku

Zobacz również: