Fakty TVN
Twitter Fakty TVN

Kolejny raz Fakty TVN postanowiły uderzyć w swoją konkurencję, a mianowicie w Wiadomości TVP. O tym, że obu stacjom telewizyjnym nie jest po drodze, nikomu nie trzeba przypominać. Tym razem prywatny nadawca wziął w obronę Donalda Tuska i postanowił pokazać, co Wiadomości wyprawiają, aby przedstawić nowego-starego lidera Platformy Obywatelskiej w jak najgorszym świetle.

Kolejny cios wyprowadzony przez Fakty TVN

Cały materiał, który pojawił się w głównym wydaniu Faktów TVN trwa ponad 2 minuty. Jest on w pełnej rozciągłości poświęcony Wiadomościom TVP i ich atakom na osobę Donalda Tuska. Nagranie wideo publikujemy na końcu naszego tekstu.

„Tak publiczna telewizja przedstawia rząd oraz Donalda Tuska.” – czytamy w zajawce materiału, który pojawił się na Twitterze Faktów TVN. Nie ma co ukrywać, że w ostatnich dniach, a nawet tygodniach, Donald Tusk jest najczęściej pokazywaną osobą w Wiadomościach TVP. Dodajmy, że w bardzo negatywnym świetle. Zauważyły to Fakty TVN.

„W sejmowej komisji ustawa zyskała większość, ale jeżeli wejdzie w życie, to widzowie stracą wszystko. To państwo macie prawo wyboru. A Jakub Sobieniowski pokaże co wtedy, jak wyboru nie ma.” – powiedziała na wstępie do materiału na temat Wiadomości TVN, prowadząca główne wydanie Faktów TVN, Anita Werner. To właśnie wówczas miliony telewidzów mogły zobaczyć urywek po urywku z Wiadomości TVN, jak te przedstawiają Donalda Tuska i zdaniem TVN-u – zakłamują rzeczywistość.

Oprócz krytyki Donalda Tuska, w urywkach materiałów z Wiadomości TVP pokazano też, jak chwalony jest rząd Prawa i Sprawiedliwości oraz program Nowy Ład. Fakty TVN zauważają, że ani razu nie usłyszeliśmy ostatnio na antenie Wiadomości krytyki rządu PiS czy ich programów. I taka krytyka, nie ma co ukrywać, raczej ich zdaniem się nie pojawi.

źródło: Goniec.pl, Twitter, media

  1. Rodzinna tragedia. Brat ruszył z siekierą na brata. Policja bada sprawę
  2. Zła wiadomość dla polskich siatkarzy. Ta informacja nie napawa optymizmem przed ćwierćfinałem Polaków
  3. 12-latka zaszła w ciążę. Mężczyzna podejrzany o gwałt pojawił się po zaproszeniu rodziców

Zobacz również: