atak z maczetą

W biały dzień niemalże w centrum miasta doszło do makabrycznego zdarzenia. Młoda kobieta została brutalnie zaatakowana przez mężczyznę uzbrojonego w nóż. Ranna 23-latka niezwłocznie trafiła do szpitala. Przedstawiamy szczegóły tej bulwersującej sprawy.

Policja przypuszcza co było motywem ataku

Na początku warto wspomnieć, iż nożownik zaatakował w biały dzień, prawie w środku miasta. Było środowe popołudnie po godzinie 14:00, kiedy rozegrał się dramat. Do przerażającego zdarzenia doszło w Krapkowicach na ul. Gimnazjalnej, w pobliżu Osiedla Tysiąclecia. Za cel napaści bandyta obrał sobie 23-letnią kobietę. Zaraz po ataku 28-letni napastnik uciekł z miejsca przestępstwa.

Na szczęście funkcjonariusze policji szybko ujęli agresywnego mężczyznę. Wówczas wyszły na jaw bulwersujące szczegóły. Okazało się, iż nożownik jest w stanie upojenia alkoholowego. Z tego powodu, póki co, odsunięto w czasie jego przesłuchanie. Zadanie jakichkolwiek pytań 28-latkowi będzie możliwe dopiero wtedy, kiedy ten wytrzeźwieje.

Co do poszkodowanej, to jak ustalono, jest nią 23-letnia kobieta. Doznała ona ran ciętych brzucha. Na miejsce ataku wezwano śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Na szczęście transport lotniczy nie był konieczny. Ostatecznie, po opatrzeniu ran, 23-latka została przetransportowana do szpitala karetką.

Na koniec, warto zaznaczyć, iż niezwykle interesujące okazały się ustalenia miejscowej policji. Najważniejszym wydaje się to, że napastnik i jego ofiara znali się bardzo dobrze. Kiedyś byli nawet parą. Jednak jakiś czasu ich drogi rozeszły się. Prawdopodobnie 28-latek zaatakował swoją byłą dziewczynę z zazdrości.

Źródło: Super Express

  1. Dramatyczne doniesienia z Włoch. Polska ambasada ostrzega Polaków przebywających w Italii
  2. Odeszła gwiazda znana z TVP. Szczegóły dotyczące jej ostatnich miesięcy życia łamią serce
  3. GIS wydał ostrzeżenie. Nie jedzcie tych ryb! Sprawdźcie swoje spiżarnie

Zobacz również: