źródło: Twitter

Takie sytuacje to może ułamek procenta wszystkich tych, które budzą wśród wczasowiczów oburzenie. Niemniej jednak nieraz trudno uwierzyć, że takie się zdarzają. Gdyby nie nagranie, zapewne wielu by zaprzeczyło, że taką scenę mogli oglądać ludzie na plaży w Mielnie. A jednak, trudno, żeby para uprawiająca seks na plaży „w biały dzień” nie przyciągała uwagi. Świadkowie byli oburzeni.

Sytuacja najprawdopodobniej miała miejsce w miniony weekend. Para kochanków w „w biały dzień” postanowiła dać upust swoim uczuciom przed sporą publiką. Wielu nie spodobało się takie zachowanie do tego stopnia, że do nich podchodzili, aby „teatrzyk” przerwać.

Mielno: miłość ma wielką siłę?

Trudno uwierzyć, że aż tak wielką. Jak możemy wnioskować z relacji świadków czy też samych internautów bohaterzy nagrania prawdopodobnie mogli być pod wpływem alkoholu, albo i nawet mocniejszych używek.

Po tym, jak interwencję podjął mężczyzna z klapkiem w ręku kochanków udało się rozdzielić. Widać było, że gdy wstali utrzymanie pionu sprawiało trudność zwłaszcza chłopakowi. Wcześniej podeszło do nich dwóch innych mężczyzn – na nich jednak zdawali się mało zwracać uwagę. Kilka sekund wcześniej pewna kobieta zdaje się stała nad nimi polewała wodą z butelki.

Nagranie pojawiło się w sieci

Nagranie przypadkowego przechodnia trafiło do sieci. Konkretnie do platformy Twitter. Post wyświetliło już na ten moment ponad 23 tysiące osób. Dodajmy, że post ukazał się zaledwie w minioną sobotę. Z pewnością osoby, będące „gwiazdami” nagrania, mogą liczyć teraz na dużą popularność w sieci. Zwłaszcza, że na filmie nie są w żaden sposób zasłonięte ich twarze. Z takiej rozpoznawalności jednak mało kto by się mógł cieszyć.

Duże grono komentujących kwitowało nagranie po prostu śmiechem lub komentarzu o podobnym wydźwięku. W końcu tak kuriozalnych sytuacji nie widzi się na co dzień. Równie duża liczba internautów nie kryła też swojego zniesmaczenia, a nawet oburzenia. Komentarzy do cytowania zaś nie brakuje.
Smuci, że to Polacy. Brawo dla Pana z otrzeźwiającym klapkiem. Inni mężczyźni też wspaniale.
Pan znalazł przyczółek na chodniku kilka metrów dalej i ponownie został gwiazda telefonii mobilnej, przykre to.
Obrzydliwe. Po ludzku obrzydliwe.

  1. Potrącił dwie 17-latki. Jedna nie żyje. Nagranie, które wrzucił do internetu przeraża
  2. Skandal podczas występu Korwina-Mikkego? Chłopiec wybiegł i krzyknął: proszę mu nie wierzyć!. Mamy nagranie
  3. Flaga LGBTQ na antenie Telewizji Polskiej? W sieci burza, występ usunięto ze stron TVP [WIDEO]

Zobacz również: