nie żyje były prezydent

Skrajna nieodpowiedzialność, głupota… – trudno znaleźć odpowiednie słowa, aby opisać, to co zrobił pewien 17-latek. Kierując motocyklem wjechał w dwie nastolatki. Jedna, mimo długiej reanimacji zmarła, druga w stanie ciężkim walczy o życie w szpitalu. Po wszystkim 17-latek nagrał wideo z karetki, publikując je w internecie. To, co powiedział, przeraża.

Nastolatek potrącił dwie młode dziewczyny. Po wszystkim, jakby nigdy nic opublikował film w internecie

To przechodzi ludzkie pojęcie. Bezpośrednio po wypadku, w którym jedna z 17-latek zginęła, a druga walczy o życie, sprawca nagrał wideo z karetki. Mówił do obiektywu „tak się kończą balety”. Według informacji Polsat News, 17-latek mógł być pod wpływem środków odurzających.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Mężczyzna poszukiwany listem gończym zatrzymany w Niemczech. Dolnośląska policja potwierdza

Do wypadku doszło w miejscowości Trynosy-Osiedle w Mazowieckim. Nastolatki siedziały na ławce przy przydrożnej kapliczce. 17-latek nie opanował motocykla i na łuku drogi zjechał na pobocze, wjeżdżając wprost w młode kobiety.

17-latek miał pożyczyć motocykl od znajomego, aby odwieźć prawdopodobnie jedną z dziewczyn. Według nieoficjalnych doniesień Polsat News, w chwili zdarzenia mógł być pod wpływem alkoholu lub nawet narkotyków. Jak dowiedzieli się dziennikarze rzeczonego medium, chłopak miał problem ze środkami odurzającymi w przeszłości.

Mieszkańcy miejscowości relacjonują, że chłopak prawdopodobnie chciał popisać się przed dziewczynami. Skończyło się tragicznie. To mieszkańcy rozpoczęli jako pierwsi reanimację poszkodowanych nastolatek. „Podleciałem z kolegą do tej dziewczyny. Krew jej poleciała, z buzi i z nosa. Zaczęliśmy ją reanimować. Kolega zaczął, on robił usta usta, a ja uciski.” – relacjonuje jeden z nich dla Polsatu News.

Okazuje się, że w cieniu tej tragedii rozegrała się także druga tragedia. Karetka pogotowia miała pogubić drogę i najpierw dotrzeć do innej miejscowości. Dopiero po dość długim czasie dojechała do Trynosów-Osiedla. „Gdzie jest pogotowie, ta dziewczyna mi na rękach umiera.” – miał krzyczeć jeden z mieszkańców, według relacji Polsat News, podczas akcji reanimacyjnej w trakcie oczekiwania na zespół ratownictwa medycznego.

źródło: Polsat News

Zobacz również: