Radosław Sikorski
zdjęcie ilustracyjne, Youtube

Do ostrej wymiany zdań doszło pomiędzy Radosławem Sikorskim, a Rafałem Ziemkiewiczem. Już od dawna było wiadomo, że obaj nie przepadają za sobą, ale nikt nie spodziewał się, że polecą aż takie iskry. „Wal się” – rzucił Sikorski w stronę Ziemkiewicza.

Ostre starcie Sikorskiego i Ziemkiewicza

Niektórzy do teraz przecierają oczy ze zdziwienia, spoglądając na wymianę zdań, do jakiej doszło pomiędzy Radosławem Sikorskim, a Rafałem Ziemkiewiczem. Wszystko wydarzyło się na Twitterze. Było naprawdę ostro.

Wszystko zapoczątkował Radosław Sikorski, który zamieścił prowokujący wpis między innymi w stronę właśnie Rafała Ziemkiewicza. „Czy Pan Prezydent @AndrzejDuda już wie kto kogo mordował w Jedwabnem? A wy, @ONR_Podlasie? @MediaNarodoweMN? @GrzegorzBraun_ z @KONFEDERACJA_? Materiał w @RadioMaryja o tym, że Niemcy? A w @TVP_Info o udziale dziadka Tuska? A może parchy same się spaliły @R_A_Ziemkiewicz?” – mogliśmy przeczytać.

Na odpowiedź Rafała Ziemkiewicza nie trzeba było długo czekać. „Nie, twoi niemieccy mocodawcy to zrobili. Dlatego tak dobrze płacą za zaprzeczanie ich winie i zwalaniu jej na Polaków. Służ im wiernie dalej, dostaniesz w nagrodę kość a może nawet kawałek kiełbasy.” – napisał odpowiadając na zaczepkę Radosława Sikorskiego.

Sikorski nie pozostał dłużny i postanowił zripostować Ziemkiewicza. Zrobił to niemal natychmiastowo. „Mnie wybrało 130,000 Polaków, więc wal się. A nacjonaliści tacy jak Ty zajmowali się w czasie wojny głównie ratowaniem Żydów?” – odpowiedział Radosław Sikorski.

https://twitter.com/sikorskiradek/status/1413806605288841219

Jak myślicie czy Radosław Sikorski przesadził, a może obaj Panowie przekroczyli granicę dobrego smaku?

źródło: wmeritum.pl, Twitter

  1. Wielka awantura na miesięcznicy smoleńskiej. Interweniowała policja (WIDEO)
  2. Polska policja poszukuje uzbrojonego przestępcy. Podejrzewany o potrójne zabójstwo
  3. Andrzej Grabowski cierpi na rzadką chorobę. Lekarz wyjaśnia, co może stać się z aktorem

Zobacz również: