wybuch gazu

Polska policja poszukuje 52-letniego mieszkańca Częstochowy. Dlatego też opublikowano jego wizerunek, a mieszkańcy aż trzech województw otrzymali na swoje telefony komunikaty od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Jacek Jaworek jest podejrzewany o zabójstwo trzech osób. Funkcjonariusze przekazali, że jest uzbrojony.

Poszukiwany mężczyzna, podejrzewany o dokonanie potrójnego zabójstwa

„Uwaga! Niebezpieczny przestępca!” – czytamy w alercie, który na swoje telefony komórkowe otrzymali mieszkańcy aż trzech województw. „Rządowe Centrum Bezpieczeństwa opublikowało alert, informujący o poszukiwaniach Jacka Jaworka, wraz z jego fotografią. Wiadomości otrzymali mieszkańcy trzech województw: śląskiego, świętokrzyskiego i łódzkiego.” – wyjaśnia szczegółowo portal Interia.pl.

Mężczyzna jest podejrzewany o doprowadzenie do tragedii w Borowcach k. Dąbrowy Zielonej w powiecie Częstochowskim. Doszło do niej w nocy z piątku na sobotę. 52-latek miał zabić 44-letnie małżeństwo oraz ich 17-letniego syna. „Oględziny wskazują, że wszyscy zginęli od strzałów z broni palnej. Na polecenie prokuratury, policja opublikowała personalia i wizerunek osoby podejrzewanego o dokonanie zabójstwa.” – donosi Interia.pl.

Komunikat o poszukiwaniu groźnego przestępcy, który może być uzbrojony, pojawił się także w mediach społecznościowych Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa.

źródło: Interia.pl, RCB

Zobacz również: