z TVP do TVN

TVP łączy ludzi. Właśnie okazało się, że niedługo na ślubnym kobiercu staną twarze, które kojarzymy ze szklanego ekranu. Co ciekawe, zakochani poznali się w stacji, której szefuje Jacek Kurski. 

TVP miejscem, w którym można odnaleźć miłość

Jak pokazuje przykład gospodyni „Pytania na śniadanie”, zakochać się można nawet w pracy. Małgorzata Opczowska właśnie pochwaliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Dziennikarka TVP zaręczyła się ze swoim ukochanym.

Co ciekawe, partnerem Małgorzaty Opczowskiej jest jej kolega z pracy. Popularny portal plotkarski donosi, iż chodzi o dziennikarza TVP Info Jacka Łęskiego. „Jestem bardzo szczęśliwa. To najpiękniejszy czas w moim życiu – i prywatnym i zawodowym. Niech trwa jak najdłużej” – nie kryje kobieta.

Co wiemy o ukochanym Opczowskiej. Otóż Jacek Łęski znany jest nie tylko jako dziennikarz TVP Info. Mężczyzna prowadzi także program „Alarm” w głównym paśmie stacji. Ponadto, podobnie jak gospodyni „Pytania na śniadanie” jest rozwiedziony.

Dziennikarze portalu odkryli, iż para poznała się w TVP. Początkowo dziennikarze tylko mijali się na telewizyjnych korytarzach. Później zaczęli rozmawiać ze sobą. Najpierw połączyła ich przyjaźń, a później miłość.

Warto wspomnieć w jak oryginalny i zaskakujący sposób oświadczył się Małgorzacie Opczowskiej mężczyzna. Otóż gwiazda TVP przebywała zawodowo w Iławie. Jacek Łęski przekonał dziennikarzy „Kuriera Iławskiego”, aby ci przeprowadzili wywiad z jego ukochaną. Ku zaskoczeniu gospodyni „Pytania na śniadanie” poza standardowymi pytaniami dotyczącymi pobytu w Iławie, padło jedno niespodziewane zapytanie. Dotyczyło ono tego, czy Opczowska godzi się wyjść za mąż. Mimo sporego zaskoczenia Opczowska wydusiła z siebie oczekiwane „tak”.

Jak nie trudno odgadnąć, pod postem Małgorzaty Opczowskiej pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy. „Gratulacje! Wszystkiego co najpiękniejsze!”, „Pani Małgorzato gratulacje z powodu zaręczyn. Życzę Państwo wszystkiego co najlepsze”, „Wspaniałości dla Państwa i wielkie Gratulacje”  – pisali zachwyceni użytkownicy Instagrama.

Źródło: Fakt, Pomponik, Instagram

  1. Prof. Horban przestrzega Polaków. Mocne słowa na konferencji prasowej
  2. Rydzyk jest bankrutem? „Niczego nie posiadam”. Zaskakujące słowa założyciela Radia Maryja i Telewizji Trwam
  3. Wielkie starcie w Platformie Obywatelskiej? Donald Tusk ma nowego konkurenta

Zobacz również: