Rosjanie zabili sportowca

Lekarze przegrali walkę o życie Krzysztofa Chromińskiego. Aktor miał 37 lat i 19 czerwca uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Przebywał na oddziale intensywnej terapii, z którego napłynęły niestety najgorsze informacje.

Nie żyje Krzysztof Chromiński

O śmierci Krzysztofa Chromińskiego poinformowali jego bliscy w mediach społecznościowych. Smutną informację potwierdził także internetowy portal Dzień Dobry TVN. 37-letni aktor walczył o życie od 19 czerwca, kiedy to trafił na oddział intensywnej terapii jednego z łódzkich szpitali po poważnym wypadku samochodowym.

„Podczas manewru wyprzedzania aktor stracił panowanie nad kierownicą. Jego auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Świadkowie zdarzenia wezwali na pomoc służby. Chromiński nie mógł samodzielnie wydostać się z pojazdu. Dopiero po interwencji strażaków udało się go uwolnić.” – relacjonuje tamte wydarzenia portal Dzień Dobry TVN.

Aktor zmarł w sobotę, 26 czerwca. Krzysztof Chromiński był absolwentem łódzkiej szkoły filmowej. Od lat pracował w swoim zawodzie, gdzie koncentrował się głównie na drugoplanowych rolach oraz epizodycznych występach.

W jego dorobku znajdują się chociażby występy w serialach „Na Wspólnej”, „Lekarze”, „Komisarz Alex”, w filmie Patryka Vegi „Polityka” czy „Druga Szansa” oraz „Wesołowska i Mediatorzy”. Krzysztof Chromiński występował również na deskach teatru. Choć nie był człowiekiem pierwszych stron gazet czy plotkarskich stron internetowych, to w środowisku był bardzo lubiany. Zmarł zdecydowanie za wcześnie, po tragicznym wypadku samochodowym. Spoczywaj w pokoju.

źródło: Dzień Dobry TVN, Facebook

  1. Trzecia dawka lada moment. Polska szykuje gigantyczne zamówienie kolejnych dawek szczepionki
  2. Ogromny pożar. Na miejscu 35 zastępów straży pożarnej. Publikujemy zdjęcia i filmy
  3. Meteorolodzy ostrzegają. Pogoda w lipcu znów da nam się we znaki

Zobacz również: