Tomasz Lis od wielu lat znajduje się w centrum zainteresowania opinii publicznej. Zresztą podobnie jak jego była żona Kinga Rusin. Okazuje się, że również ich córki wzbudzają wiele emocji. Niestety, nie zawsze są to pozytywne odczucia. Internauci właśnie skrytykowali starszą z dziewczyn Polę.

Tomasz Lis załatwił córce pracę?

Przypomnijmy, iż Tomasz Lis oraz jego była żona Kinga Rusin są rodzicami dwóch córek. Starsza Pola jest absolwentką stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskich. Z kolei młodsza Iga, znana jest przede wszystkim ze związku z kontrowersyjnym raperem Taco Hemingway’em.

Wydaje się, że do tej pory na okładkach kolorowych magazynów oraz w mediach społecznościowych częściej gościła Iga. Internauci chętnie komentowali relację Lis z Hemigway’em, a także jej poczynania w modelingu.

Tymczasem, właśnie spadła fala krytyki na starszą z córek Tomasza Lisa. Pola postanowiła pójść śladem rodziców i rozpoczęła karierę dziennikarską. 25-latka związałą się ze znanym i prestiżowym dziennikiem, który zajmuje się tematyką sportową. Ostatnio dziewczyna przeprowadziła wywiad z polską tenisistką Magdą Linette.

Pola Lis pochwaliła się przeprowadzonym wywiadem. Pełna radości zamieściła informację na temat rozmowy z Magdą Linette na swoim Twitterze. „Mój debiut w @Przeglad, informuje z radoścą” – napisała 25-latka. Także Tomasz Lis poszczycił się w mediach społecznościowych osiągnięciem starszej córki.

Pola Lis ofiarą przykrych komentarzy

Pod wpisem natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Część z nich była pozytywna. „Gratulacje i powodzenia”, „Brawo!”, „Fajnie”, „Super, gratulacje”, „Serdeczne gratulacje, Pola” – chwalili Polę Lis internauci. Niestety, niektórzy użytkownicy Twittera w dość niewybredny sposób odnieśli się do debiutu córki dziennikarza w Przeglądzie Sportowym. Z pewnością Tomasz Lis musi czuć spory dyskomfort czytając ich opinie.

Zdecydowana większość internautów sugerowała, że Pola Lis zdobyła posadę w znanym czasopiśmie dzięki znanym w branży rodzicom. „O Tatuś pracę załatwił? Czy poszło standardowo przez czarną, skórzaną kanapę?”, „Mama czy tata załatwili angaż?”, „Dostałaś pracę dzięki swoim podłym rodzicom nienawidzącym Polski i Polaków, którzy też będąc resortowymi dziećmi komuchów mieli pracę podstawione na tacy. Twoja macocha Hanka również pracę zawdzięcza swoim rodzicom komuchom. Cała rodzinka resortowa”, „To jest ta Pola z tych Lisów acha to rozumiem Twarz ze łzami radości. Nawet w Przeglądzie robotę dostanie” – atakowali młodą dziennikarkę użytkownicy Twittera.

Co ciekawe, dostało się także ojcu dziewczyny. Tomasz Lis został skrytykowany za stronniczość. „Zaklinam i prosze Cie na wszystke świętości i nieswietosci badz chociaz ciut obiektywna, a nie jak ojciec” – napisał pod wpisem jeden z komentujących.

Źródło: Twitter

  1. Sensacyjny transfer Roberta Lewandowskiego? Chętnie widzieliby go w swoim klubie
  2. W mieszkaniu znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Jest wstępna hipoteza
  3. Popularny lek wycofany z obrotu. Główny Inspektorat Farmaceutyczny podjął decyzję

Zobacz również: