wypadek
zdjęcie ilustracyjne

W jednym z mieszkań w Gnieźnie policja dokonała makabrycznego odkrycia. Znaleziono dwa, prawdopodobnie znajdujące się blisko siebie, ciała mężczyzn. Na ten moment mundurowi nie mówią o dokładnych przyczynach śmierci, ale pojawiły się już pierwsze poszlaki.

Ciała dwóch mężczyzn w jednym mieszkaniu

O całej sprawie donoszą największe portale internetowe w Polsce, a także Radio Poznań. Późnym wieczorem w piątek, w jednym z mieszkań w Gnieźnie ujawniono ciała dwóch mężczyzn. Policjanci przekazali, że nie ma dowodów na to, że doszło do wypadku czy do ich śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Trwają jednak czynności pod nadzorem prokuratora, a wszystko wyjaśnić mogą wyniki sekcji zwłok.

„Policjanci, którzy udali się na miejsce, potwierdzili śmierć. Koroner stwierdził, że brak udziału osób trzecich w zdarzeniu.” – przekazała stacji TVN24 gnieźnieńska policja.

Śledztwo ma być prowadzone między innymi pod kątem czy mężczyźni dobrze się znali i czy mogło dojść między nimi do kłótni. Jak ustaliło Radio Poznań, niewykluczone, że za śmiercią obu mężczyzn stoi… alkohol.

Według relacji świadków, do których dotarło wspomniane Radio Poznań, obaj panowie mieli lubić nie tyle spożywać, co nadużywać alkoholu. Niewykluczone więc, że to on przyczynił się do ich śmierci. Na ostateczną informacje trzeba jednak poczekać, kiedy policjanci pod nadzorem prokuratury zakończą śledztwo oraz przede wszystkim, kiedy nadejdą wyniki sekcji zwłok.

źródło: o2.pl, Radio Poznań, TVN24, mat. prasowe

  1. Popularny lek wycofany z obrotu. Główny Inspektorat Farmaceutyczny podjął decyzję
  2. Dramat na porodówce. Noworodkowi założono aż… 15 szwów. Zdjęcia przerażają
  3. Bez testów, kwarantanny i podawania statystyk. Pierwszy kraj zdecydował się zakończyć pandemię

Zobacz również: