niemowlę ze szwami po porodzie
źródło: Facebook

Prawdziwy dramat rozegrał się na porodówce, kiedy lekarze zdecydowali się o wykonaniu cesarskiego cięcia. Noworodek, maleńka dziewczynka urodziła się z poważnie okaleczoną twarzą. Wszystko za sprawą skalpela. 

Cesarskie cięcie zakończone olbrzymim skaleczeniem twarzy noworodka

Ta historia wstrząsa całym światem. Trudno wyobrazić sobie, co musiała czuć matka, kiedy zobaczyła swoje dziecko z zakrwawioną i poranioną twarzą. To nieoczekiwany efekt po cesarskim cięciu. Cała sytuacja rozegrała się w Kolorado, ale poruszyła ludzi na całym świecie.

Kobieta chciała urodzić siłami natury. I tak też rozpoczął się poród. Jednak później nastąpiły znaczące komplikacje, które wymagały podjęcia natychmiastowej decyzji o cesarskim cięciu, do którego przystąpiono. Nikt jednak nie spodziewał się, że zakończy się aż takim dramatem.

„Nigdy nie słyszałam, żeby ktokolwiek miał do czynienia z tak wyglądającą twarzą dziecka po cesarskim cięciu.” – przekazała kobieta. Lekarze poinformowali, że twarz dziecka znajdowała się zbyt blisko łożyska i to dlatego nastąpiło okaleczenie. Na podłużną szramę założono aż 15 szwów. Matka nie „kupuje” takiego tłumaczenia lekarzy. Jest załamana, czemu, spoglądając na poniższe zdjęcie, nie można się dziwić.

Dziewczynka musi trafić w ręce chirurga plastycznego. Czeka ją kosztowny zabieg, aby usunąć bądź zminimalizować widoczność olbrzymiej blizny na całym policzku. Rodzina nie ma wystarczających środków, dlatego też postanowiła uruchomić internetową zbiórkę pieniędzy.

Dodatkowo, rodzina zbiera pieniądze na prawnika, który ma oskarżyć szpital i zażądać odszkodowania, które pokryłoby także koszty operacji plastycznej. Po tych doniesieniach, szpital Denver Health Medical Center w Kolorado miał zmienić diametralnie swoje nastawienie i nawiązać kontakt z rodziną. Dyrekcja chce załatwić całą sprawę polubownie.

źródło: Fakt, wSieci24.pl

  1. Rafał Brzozowski przyłapany w gejowskim klubie. Był pocałunek, tęczowa flaga i karaoke (ZDJĘCIA)
  2. Bez testów, kwarantanny i podawania statystyk. Pierwszy kraj zdecydował się zakończyć pandemię
  3. Zabiła męża, który się nad nią znęcał. Usłyszała wyrok

Zobacz również: