Rafał Brzozowski w klubie dla gejó
zrzut ekranu Youtube, TVP

Rafał Brzozowski doskonale bawił się w klubie dla gejów. Do takich informacji i zdjęć dotarła redakcja Pudelka. Było karaoke, gorący pocałunek, a nad głowami powiewała tęczowa flaga. To może dziwić w kontekście prezentera TVP, ale jak sam wielokrotnie podkreślał, polityczny przekaz Telewizji Polskiej to nie jego sprawa. „On zajmuje się rozrywką.” – dodaje Pudelek.

Brzozowski bawi się w najlepsze

Po nieudanej dla Rafała Brzozowskiego Eurowizji wydawało się, że sympatyczny wokalista zniknął z nagłówków portali bezpowrotnie. Nic jednak bardziej mylnego. Teraz wraca i to w wielkim stylu na główną stronę Pudelka. Rafał Brzozowski został przyłapany w klubie dla gejów.

„Wiele wskazuje na to, że Rafał Brzozowski ma już nową dziewczynę. A przynajmniej koleżankę, z którą jest bardzo blisko. Na tyle blisko, że w czwartkowy wieczór oddawali się wspólnym uciechom w gejowskim klubie. Najpierw było karaoke, a potem namiętny pocałunek pod tęczową flagą.” – donosi Pudelek, który zamieszcza też zdjęcia z hucznej imprezy, na której Rafał Brzozowski miał grać przysłowiowe pierwsze skrzypce.

Tuż przed Eurowizją pojawiła się informacja, że Brzozowski rozstał się z dotychczasową partnerką. Jak widać, wokalista ułożył sobie już życie prawdopodobnie z nową kobietą. Tak przynajmniej twierdzi Pudelek i naoczni świadkowie zajścia w gejowskim klubie. „Romantyczna scena rozegrała się w warszawskim klubie Galeria, który słynie z organizacji wieczorów karaoke. Goście lokalu musieli być bardzo zdziwieni, gdy zobaczyli, że na scenę wskakuje rozochocony Rafał Brzozowski i chętnie chwyta za mikrofon, by dać popis wokalny.” – czytamy w rzeczonym źródle.

„Sam Rafał wzbudził niemałą sensację swoją osobą, na co dzień związany z TVP, pewnym krokiem wszedł na scenę gejowskiego klubu z karaoke i dał popis scenicznych umiejętności.” – komentuje to wszystko informator Pudelka, mówiąc o reakcjach innych osób, zgromadzonych w klubie.

ZOBACZ ZDJĘCIA W PORTALU PUDELEK.PL >>>

Czytaj pozostałe artykuły na Newsbooku.pl:

  1. Ostre słowa Gowina. Porozumienie także odejdzie ze Zjednoczonej Prawicy?
  2. Bez testów, kwarantanny i podawania statystyk. Pierwszy kraj zdecydował się zakończyć pandemię
  3. Zabiła męża, który się nad nią znęcał. Usłyszała wyrok

Zobacz również: