wybuch gazu

Ogólnopolskie media donoszą o strzelaninie, do której doszło pod Warszawą. Informację potwierdziła także stołeczna policja. Trwa obława na kierowcę samochodu.

Strzelanina w Raszynie. Trwa policyjna obława

Komenda Stołeczna Policji informuje o strzelaninie, do której doszło na jednej z głównych ulic Raszyna. Kierowca nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, po czym próbował staranować funkcjonariuszy. Wówczas mundurowi wyciągnęli broń i oddali w jego kierunku strzały.

„Policjanci z jednego z wydziałów kryminalnych oddali strzały w kierunku pojazdu, który chciał staranować funkcjonariuszy.” – przekazało biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji. Znamy też więcej szczegółów całej sprawy.

Na miejscu trwa policyjna obława. Zaangażowana została cała masa sprzętu oraz pokaźne zasoby ludzkie. Uciekiniera szukają stołeczni policjanci, w akcję zaangażowany jest również policyjny śmigłowiec. Na ulicach pracują psy tropiące.

Policja przekazała też, że żaden z funkcjonariuszy, których próbował staranować kierowca nie ucierpiał. Na ten moment nie wiadomo, w jakim stanie znajduje się kierowca. W jego kierunku oddano strzały, więc niewykluczone jest, że został ranny.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje na temat uciekającego kierowcy proszone są o kontakt z policją. Mężczyzna może być niebezpieczny. Na ten moment nie wiadomo, dlaczego zdecydował się nie zatrzymać do policyjnej kontroli. Mieszkańcy Raszyna, Warszawy i okolicznych miejscowości mają nadzieję, że uda się go szybko ująć. Zwłaszcza, że nie przekazano, w którą stronę pojechał i gdzie teraz może się znajdować.

źródło: Onet.pl, PAP

  1. Nie żyje dziewięciomiesięczne dziecko. Wystarczyła niestety chwila nieuwagi
  2. Wtorek z gwałtownymi burzami. Synoptycy ostrzegają. Gdzie będzie najgorzej?
  3. Potrąciła dziecko i odjechała. To, co wydarzyło się później, daje do myślenia

Zobacz również: