nie żyje aktorka

Tragiczne doniesienia ze Stanów Zjednoczonych. Dziewięciomiesięczne dziecko utonęło w wannie. Wszystko wydarzyło się w Dzień Ojca, który za Oceanem obchodzony jest 20 czerwca.

Dziewięciomiesięczne dziecko utonęło w wannie

Doniesienia ze stanu Karolina Północna mrożą krew w żyłach. Dziewięciomiesięczne dziecko, prawdopodobnie pozostawione na chwilę bez opieki rodziców, utonęło w wannie. Wszystko wydarzyło się w Dzień Ojca.

Jak donoszą media, rodzina od razu rozpoczęła reanimację, a przybyły błyskawicznie na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego przejął próbę przywracania czynności życiowych dziewięciomiesięcznemu dziecku. Niestety, mimo szybko udzielonej pomocy, dziecka nie udało się uratować.

Póki co, nie jest udzielanych zbyt wiele szczegółowych informacji, odnośnie tego, co wydarzyło się w Pink Hill w Karolinie Północnej. Wiadomo, że na miejscu pracowało wiele służb, próbujących ustalić szczegóły utonięcia dziewięciomiesięcznego dziecka.

„Każda utrata dziecka to straszna tragedia, zwłaszcza podczas tak specjalnego wydarzenia, jakim jest Dzień Ojca. Nasze myśli i modlitwy kierujemy do rodziny, która opłakuje swoją stratę.” – przekazał w komunikacie prasowym szeryf hrabstwa Lenoir Ronnie Ingram.

Śledczy zajmą się teraz wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia. Według mocno wstępnych informacji wynika, że utonięcie dziecka mogło być spowodowane chwilą nieuwagi ze strony jego opiekunów. Na ten moment śledczy nie wykluczają jednak żadnego wariantu – od nieszczęśliwego wypadku aż do celowego działania.

Policja nie chce podawać żadnych informacji. Jak przekazał w uzupełnieniu swojego komunikatu szeryf hrabstwa, media nie otrzymają żadnych wieści do momentu oficjalnego zakończenia śledztwa w tej sprawie.

źródło: Wirtualna Polska, mat. prasowe

  1. Wtorek z gwałtownymi burzami. Synoptycy ostrzegają. Gdzie będzie najgorzej?
  2. Ekspert radzi, co powinniśmy robić po szczepieniu przeciwko COVID-19. Lepiej się posłuchać
  3. Dramatyczne wyznanie gwiazdy serialu „Klan”. Gdyby nie otrzymała pomocy, skończyłoby się tragicznie

Zobacz również: