gwiazda serialu Klan

„Klan” gości na naszych ekranach od blisko 24 lat. Jedna z gwiazd serialu zszokowała ostatnio wielbicieli produkcji swoim dramatycznym wyznaniem. Aktorka nie ukrywa, że gdyby nie przyjaciele, mogłoby być nie za wesoło.

„Klan” nadal przyciąga przed ekrany wielu widzów

„Klan” to najstarszy polski serial pośród tych ciągle emitowanych w polskiej telewizji. Okazuje się jednak, że mimo sporej popularności aktorzy, którzy odgrywają w produkcji TVP główne role, borykają się z licznymi problemami. Życie gwiazd telenoweli nie jest usłane różami.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, iż serial ma zniknąć z naszych ekranów. Nad aktorami grającymi w telenoweli stanęło widmo utraty stałych zarobków. Jednak szybko wyszło na jaw, iż pogłoski nie znajdują odzwierciedlenia w realnym życiu. „Klan” ciągle gości na naszych ekran i nadal przyciąga licznych widzów.

Okazuje się, że jedna z gwiazd serialu musiała mierzyć się nie tylko z plotkami o zakończeniu produkcji. Anna Powierza, która od wielu lat odgrywa w hicie TVP „Klan” postać Czesi Kurzawskiej, opowiedziała o swojej dramatycznej sytuacji.

Serialowa Czesia wspomina lockdown

Co ciekawe, traumatyczne przeżycia aktorki związane są bezpośrednio z trawającym wiele miesięcy lockdownem kultury i sztuki. Anna Powierza wyznała, iż przez ten czas zmagała się z poważnymi kłopotami natury finansowej. Na szczęście dzięki swoim bliskim przyjaciołom przetrwała ten ciężki okres. „Mam fantastycznych przyjaciół, którzy bardzo mi pomagali. Gdyby nie oni, pewnie bym umarła z głodu. Moi przyjaciele mi pomagali, nawet nie pytając mnie, nie czekając, aż ich poproszę. Było przede wszystkim dramatycznie, bo na samym początku pandemii nie dość, że stanęły teatry, to jeszcze stanął mi serial i zawiało grozą. Oczywiście gdzieś tam jakieś oszczędności, wiadomo, miałam skitrane, ale straszne było to, że nie było wiadomo, jak długo z tych oszczędności przyjdzie nam żyć i czy to już na przykład nie będzie tak zawsze…” – opowiada serialowa Czesia.

Trzeba przyznać, że wypowiedź Annny Powierzy wywołała szereg negatywnych komentarzy. „20 lat gra w serialu i po kilku miesiącach jej pieniędzy zabrakło?”, „Do roboty na kasę. Sprzątać cokolwiek”, „Tyle lat gra w Klanie i tu nagle kasy brak ??? Jesteś z wykształcenia logopedą, więc do roboty w zawodzie a nie lament na insta”, „Mnie osobiście byłoby wstyd gdybym była zdrowa i miałabym brać od innych zamiast iść do pracy i zarabiać” – grzmią internauci.

Źródło: Pudelek

  1. Dramat w Tatrach: odnaleziono zwłoki 57-letniego mężczyzna
  2. Groźna bójka na plaży pełnej turystów. To cud, że nikt nie zginął
  3. Klienci aż 7 dużych banków weekend bez gotówki? Sprawdź czy jest twój na liście!

Zobacz również: