fot. Instagram

Beata Chmielowska-Olech to z całą pewnością jedna z piękniejszych twarzy Telewizji Polskiej. Na antenie TVP 1 jest prezenterką „Teleexpressu”. Podziwiana jest przez widzów nie tylko za umiejętność przekazywania najnowszych informacji, ale też za swoją nieszablonową urodę. W sieci właśnie pojawiło się jej odważne zdjęcie, które jest szeroko komentowane przez Internautów. Słowom zachwytu nie widać końca.

Beata Chmielowska-Olech z Teleexpressu TVP zachwyciła Internet

Rzeczone zdjęcie pojawiło się na Instagramie dziennikarki Telewizji Polskiej. Możecie je zobaczyć także w naszym artykule. Chmielowska-Olech zdecydowała się opublikować odważną fotkę z mocno wyciętym dekoltem. Nie spoglądając w metrykę, ale Chmielowska-Olech, która ma 45 lat nie wygląda na swój wiek. Niektórzy Internauci piszą nawet, że wygląda, jak nastolatka. „Choć prezenterka ma 45 lat to wciąż zachwyca niemal dziewczęcą urodą i filigranową figurą. Fani przyznają także, że ma piękne kobiece kształty. Niektórzy uważają, że zasługuje na miano „najlepszego biustu TVP.” – pisze portal o2.pl.

Beata Chmielowska-Olech jest niezwykle popularna w mediach społecznościowych. „Gwiazda telewizji chętnie pozuje do zdjęć, które później umieszcza na Instagramie. Śledzi ją prawie 16 tys. internautów, którzy przyznają, że prezenterka ma niezwykłą urodę.” – czytamy na o2.pl.

Pod zdjęciem gwiazdy pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Są też bezpośrednie słowa zachwytu nad prezenterką Teleexpressu TVP. „Dekolt idealny”, „Przepiękny dekolt”, „Piękne kształty” – czytamy w niektórych z komentarzy.

Na Instagramie Beaty Chmielowskiej-Olech aż roi się od pięknych zdjęć. Nie można się więc dziwić, że prezenterce Telewizji Polskiej regularnie przybywa obserwujących, a niemal każde z publikowanych zdjęć jest zasypywane komentarzami, w których przeważają słowa zachwytu.

źródło: o2.pl, Instagram

  1. Groźny wypadek w polskiej szkole. Runęła winda, w środku byli ludzie. Trwa akcja ratunkowa
  2. Olbrzymia metamorfoza Cezarego Żaka. Gwiazdor „Rancza” i „Miodowych lat” nie do poznania
  3. Kolosalna kwota wypłacona bezrobotnemu jako zasiłek. Co stało się później?

Zobacz również: