źródło: Tygodnik Bydgoski, Youtube

W serwisie Youtube pojawiło się nagranie z monitoringu w jednym z autobusów komunikacji miejskiej. W pewnym momencie jeden mężczyzna zwrócił uwagę drugiemu o brak maseczki. Po chwili doszło między nimi do bójki. Interweniować próbowali pozostali pasażerowie, lecz mężczyzna zbiegł z miejsca i jest poszukiwany przez bydgoską policję. Zobacz nagranie wideo u dołu tego tekstu.

Bójka w autobusie komunikacji miejskiej

W internecie szaleje nagranie, opublikowane na kanale Tygodnika Bydgoskiego w portalu Youtube. Widzimy w nim bójkę, która wywiązała się w autobusie nr 71 tamtejszej komunikacji miejskiej. Według naocznych świadków zdarzenia, agresywny mężczyzna zaatakował innego mężczyznę po tym, jak pomiędzy oboma panami wywiązała się dyskusja o brak maseczki.

Jak donoszą lokalne media, do zdarzenia doszło w okolicach ulic Focha i Garbary. Pasażer okładał pięściami mężczyznę po głowie, a kiedy próbowali interweniować postronni świadkowie, mężczyzna uciekł z autobusu. Do tej pory nie udało się ustalić jego tożsamości. Bydgoska policja prosi o pomoc wszystkich, którzy rozpoznają agresora z poniższego nagrania o kontakt.

„Osoby, które rozpoznają osobę odpowiedzialną za pobicie lub mogą pomóc w ustaleniu jej tożsamości, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny całodobowo pod numerami 47-751-13-59 oraz 112 powołując się na III Kr-1050/21.” – czytamy na oficjalnej stronie kujawsko-pomorskiej policji.

  1. Groźny wypadek w polskiej szkole. Runęła winda, w środku byli ludzie. Trwa akcja ratunkowa
  2. Olbrzymia metamorfoza Cezarego Żaka. Gwiazdor „Rancza” i „Miodowych lat” nie do poznania
  3. Seks-afera polityków? Najnowsze doniesienia o atakach na skrzynki mailowe

Zobacz również: