YouTube

 Jeden z najlepszych basistów w Polsce znalazł się w szpitalu. Marcin Pendowski miał wypadek motocyklowy. Obecnie lekarze utrzymują go w stanie śpiączki farmakologicznej. Jak poinformowała żona muzyka, jego stan jest stabilny. Wciąż jednak nie wiadomo jaki los go dalej czeka.

„Nie pogarsza się i jest stabilny” – powiedziała Barbara Michałek-Pendowska. Muzyk – znany m.in z zespołu Artrosis czy grupy Fisz Emade Tworzywo – trafił dziś do szpitala po tragicznym wypadku na motocyklu. Media podały pierwsze szczegóły zdarzenia. Stan Pendowskiego – pomimo słów jego żony – wciąż jednak nie jest pewny.

Marcin Pendowski miał wypadek

Jak pierwszy informację o wypadku basisty przekazał w środę przyjaciel muzyka Kamil Barański. Kochani, Marcin Pendowski miał wypadek, jest w śpiączce farmakologicznej – pisał wówczas krótko.

Niedługo później pojawił się także wpis żony Pendewskiego: Trzymajcie za niego mocno kciuki! Jest absolutnie jedyny w swoim rodzaju!. Niedługo później poinformowała też jaki jest męża

Po środowym wypadku motocyklowym został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej ze względu na obrażenia głowy. W takim stanie będzie jeszcze 2-3 dni. Rokowania są dobre – przeczytaliśmy w czwartkowe południe w poście Barbary Michałek-Pendowskiej

źródło: tvn24.pl

  1. Tak dziś wygląda grób Bohdana Smolenia. Niektórym może zrobić się wstyd
  2. Ostry wpis Andrzeja Kosmali o Lichtmanie i Krawczyku. „Dlaczego Krzysztof tak nagle umarł…”

Zobacz również: