Doda Dorota Rabczewska
foto: Instagram

Śmiało można powiedzieć, że życie Dody to prawdziwa sinusoida emocji. Choć przez pewien czas Dorota Rabczewska można było odnieść wrażenie, że zniknęła z nagłówków portali plotkarskich, to tym razem wróciła na nie z wielką pompą. Wszystko dlatego, że Doda zdecydowała na Instagramie na dramatyczne wyznanie. Rozwodzi się z mężem. Co pisze o powodach takiej decyzji?

To koniec. Doda jednak rozwodzi się z mężem

O kłopotach małżeńskich Dody wróbelki ćwierkały od pewnego czasu. Teraz wszystko potwierdziła sama Dorota Rabczewska. Jak na rasową celebrytkę przystało, poinformowała o wszystkim za pośrednictwem swojego… konta na Instagramie.

Związek Dody i Emila Stępnia dobiegł końca po 5 latach. Rabczewska przyznała, że taka decyzja kiełkowała w niej od dłuższego czasu i była bardzo dobrze przemyślana. Doda napisała też dlaczego zdecydowała się opublikować informację w mediach społecznościowych. O swoim rozwodzie chciała poinformować jako pierwsza, zanim dowiedzą się o tym portale plotkarskie.

„Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”…Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna.” – czytamy we wpisie Dody. „Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz 5 letni związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną” – dodaje Rabczewska. Jednocześnie Doda przyznała, że w kwestiach biznesowych nic się u niej nie zmienia, a premiera filmu odbędzie się zgodnie z planem.

Internauci już komentują rozwód Dody i co tu dużo ukrywać, niemal wszyscy wspierają Dorotę Rabczewską w trudnych chwilach. „Coś się kończy a coś zaczyna. Wszystkiego co najlepsze, na pewno będzie tylko lepiej!”, „To co pani napisała w poście jest bardzo prawdziwe. Nikt nie ma prawa oceniać kogoś kto się rozstaje są różne powódki są różne powody których my nie znamy”. – czytamy w jednych z komentarzy na Instagramie.

źródło: Instagram

  1. Kolejny problem ze szczepionką AstraZeneci. Polska zrezygnuje z tych preparatów?
  2. Oszust w rękach Policji. Nie uwierzysz, co wymyślił, by wyłudzić pieniądze
  3. Będą obostrzenia dla niezaszczepionych? Pojawiły się konkretne informacje

Zobacz również: