źródło: YouTube/ Patriot24.TV

Medialne informacje mówią nie tyle o prywatnym zakupie Rutkowskiego. Bowiem niecodzienny pojazd, który niebawem ma trafić w jego ręce będzie należał do firmy słynnego detektywa. Krzysztof Rutkowski zainwestował w opancerzony pojazd wojskowy. Co więcej tytułowe nagranie z jazdy pojawiło się na YouTubie. 

Nowy pojazd Krzysztofa Rutkowskiego to nie jest żaden SUV czy nawet terenówka. Jest to opancerzony pojazd wojskowy z prawdziwego zdarzenia. Wybuch granatu, ostrzał z amunicji czy przeciążenie z pewnością mu nie straszne.

Do garażu detektywa niebawem wjedzie prawdziwy pojazd wojskowy, zwany przez samego właściciela „potworem”. W rzeczywistości jest to TUR VI wytworzony przez firmę AMZ Kutno – co ciekawe bazujący na podwoziu Forda F550 – również ogromnego, amerykańskiego pickupa o wymiarach ciężarówki. Tylko po co aż tyle – i za tyle – Rutkowskiemu?

Krzysztof Rutkowski tłumaczy najnowszy zakup

Krzysztof Rutkowski postanowił wytłumaczyć pobudki jakimi się kierował decydując się na zakup „potwora”. Argument ma być prosty – bezpieczeństwo jego klientów. Detektyw stwierdza, że posiadając ten wóz wychodzi na przeciw ich oczekiwaniom, bo jak sam twierdzi wielu z nich czyje się coraz bardziej zagrożona.

Nagranie, w którym pokazane jest jak Krzysztof Rutkowski jedzie swoim nowym nabytkiem trafiło na YouTube.

źródło: SE.pl

  1. Krzysztof Rutkowski w gorzkich słowach o polskiej policji. Sugeruje zemstę policji?
  2. To nie żart. Krzysztof Rutkowski na tropie maseczkowego przekrętu

Zobacz również: