mężczyzna stracił penisa

Makabryczne wiadomości napłynęły z Hiszpanii. Jak donoszą tamtejsze media, mężczyzna stracił swojego penisa. Jednak kiedy poznacie prawdopodobne okoliczności tego szokującego zdarzenia, raczej nie będzie Wam żal ofiary.

30-latka odcięła swojemu szefowi penisa

Do bulwersującego wydarzenia doszło na terenie Hiszpanii, a konkretnie w małej miejscowości Sant Andreu de la Barca pod Barceloną. To właśnie tam, w jednym z miejscowych barów, w nocy z 31 maja na 1 czerwca, mężczyzna został pozbawiony swojej męskości.

Oczywiście sprawą zainteresowały się lokalni dziennikarze, którzy ujawnili szczegóły całego zajścia. Poszkodowanym okazał się być właściciel baru w Sant Andreu de la Barca, a sprawczynią jego 30-letnia pracownica. Co ciekawe, oboje pochodzą z Bangladeszu.

Pewnie zastanawiacie się, co takiego musiało wydarzyć się, iż kobieta posunęła się do tego, aby oderżnąć nożem penisa swojemu szefowi. Prawdopodobnie, krewka pracownica baru działała w samoobronie. Przynajmniej tak zeznała w obecności funkcjonariuszy policji.

30-latka po odcięciu członka właścicielowi baru, wezwała do niego pogotowie. Zakrwawiony mężczyzna bytrafił do jednego ze szpitali w Barcelonie. Póki co, nie wiadomo, czy medycy zdołali z powrotem przyszyć poszkodowanemu penisa.

Co stało się z kobietą? Otóż została ona zatrzymana przez policję. Postawiono jej zarzut ciężkiego okaleczenia właściciela baru, w którym pracuje. Podczas przesłuchania 30-latka miała wyznać, iż dopuściła się takiego czynu w samoobronie. Rzekomo szef próbował ją zgwałcić. Mało tego, nie była to jednorazowa sytuacja. Według sprawczyni szef molestował ją od miesięcy. Z kolei, feralnej nocy, chciał ją zgwałcić.

Na razie ofiara nie odniosła się do słów swojej pracownicy. Z uwagi na stan zdrowia, mężczyzna nie został jeszcze przesłuchany. W tej chwili cały czas przebywa pod opieką lekarzy w barcelońskim szpitalu. Co ciekawe, jeśli słowa 30-latki okażą się prawdą, to sam poszkodowany może zostać aresztowany.

Źródło: El Pais, Fakt

  1. Powstanie film o Jarosławie Kaczyńskim? Telewizja Polska już przygotowuje materiały
  2. Brutalna egzekucja w centrum miasta. Nie żyje 20-latek
  3. PiS zamierza wprowadzić kontrowersyjny zakaz. Rolnicy będą wściekli. Część gospodarstw zostanie zlikwidowana

Zobacz również: